Diskuse s wikipedistou:83.240.1.246

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Dobrý den, všiml jsem si vaší záslužné a pěkné práce, tak jsem vás přišel přivítat.


Jak tak koukám na to globální oteplování, mám dojem, pokud to dobře chápu, že chcete dát prozatím ostatním zprávu, aby měli strpení, že na článku doposud pracujete vy.

Mohu vám k tomu poradit lepší způsob, kterého si ostatní zaručeně lépe všimnou a budou ho respektovat. Na začátek stránky můžete pomocí následující kombinace znaků vložit šablonu:

{{PracujeSe}}
Ta se pak na začátku zobrazí jako následující rámeček:

Přeji vám, ať vás tu práce baví a snad se tu, - doufám v to, ještě uvidíme. S pozdravem kolega Reo + | 12:00, 29. 4. 2006 (UTC)


Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Nezbytný statek. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. Tlusťa 19:36, 19. 11. 2006 (UTC)

Experiment[editovat zdroj]

Díky, že experimentujete s Wikipedií. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte laskavě pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Wikipedie:Vítejte ve Wikipedii. Děkujeme. --Japo ¿ 10:35, 18. 3. 2007 (UTC)

Děkuji za Vaše příspěvky do Wikipedie. Zároveň Vás však prosím o častější používání tlačítka Ukázat náhled. To Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, ale nic se nezapisuje do historie článku ani do seznamu posledních změn. Stránka posledních změn je pro wikipedisty velmi důležitá, jelikož se na ní zobrazují veškeré změny ve Wikipedii. Při častém ukládání jednoho článku jednou osobou se poslední změnyhistorie článku zbytečně přeplňují a znepřehledňují.

Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, zadejte do pole Shrnutí stručný popis Vámi provedených změn a změny uložte. Uložením zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou na článek vrhnout, opravit překlepy či jej doplnit. V případě častého ukládání hrozí riziko, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Díky moc za pochopení. --Nolanus C E 02:10, 22. 10. 2007 (UTC)