Diskuse s wikipedistou:185.68.28.2

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
School ip.svg Tuto IP adresu, 185.68.28.2, používá Základní škola Mirošov a může ji sdílet větší počet uživatelů na této škole. Zprávy zanechané na této stránce tak mohou obdržet uživatelé, pro které nejsou relevantní. Při blokování této adresy či revertování z ní provedených změn proto dbejte zvýšené opatrnosti. V případě vandalismu páchaného z této adresy budou správci toto nevhodné chování hlásit zodpovědným osobám na této škole.
Vzkaz pro uživatele: Komentářům, které nejsou určeny vám, se vyhnete založením vlastního účtu.
Vzkaz pro zodpovědné osoby: Změny této stránky můžete sledovat pomocí kanálu RSS či Atom.
Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--Jan Myšák (diskuse | příspěvky) 14. 2. 2020, 11:09 (CET)[odpovědět]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--OJJ, Diskuse 28. 2. 2020, 08:23 (CET)[odpovědět]

IP adresa[editovat zdroj]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku IP adresa, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--Jurkij (diskuse) 21. 5. 2021, 08:52 (CEST)[odpovědět]

Pískoviště[editovat zdroj]

Dobrý den, všiml jsem si, že hledáte pískoviště. Veřejné pískoviště se nachází zde, to je ale pro všechny a kdokoliv vám může vaše pokusy smazat, stejně jako to můžete udělat vy. Pokud chcete použít své osobní pískoviště, zaregistrujte se. Anonymní uživatelé totiž osobní pískoviště nemají. Po registraci jej vytvoříte kliknutím v pravém horním rohu na odkaz Pískoviště, který se tam objeví. --Bilykralik16 21. 5. 2021, 09:55 (CEST)[odpovědět]

Prusa i3[editovat zdroj]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Prusa i3, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

Moson81 (diskuse) 30. 11. 2021, 11:28 (CET)[odpovědět]