Combat Flight Simulator 3: Battle for Europe

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání
Combat Flight Simulator 3 Battle for Europe
Vývojář Microsoft Game Studios
Vydavatel Microsoft
Série Combat Flight Simulator
Platformy Microsoft Windows
Datum vydání 2002
Žánr letecký simulátor, RPG
Módy Single Player, Multiplayer
Hodnocení ESRB: Everyone (Violence)
Média CD-ROM
Systémové
požadavky
Minimum Windows 98,ME 64MB RAM,Windows 2000,XP

128MB RAM,Procesor 400 MHz,Hard Disk 900 MB,Grafická karta 16MB/3D

Ovládání Klávesnice, Joystick a Myš
Data mohou pocházet z datové položky.

Combat Flight Simulator 3: Battle for Europe (CFS3) je nejnovější pokračování simulátoru Combat Flight od Microsoft Game Studios, vydané v roce 2002.

Hra je více či méně silně aktualizovanou verzi prvního (Combat Flight Simulator WWII Europe series), která nabízí mnohem širší škálu možností pro hráče. Hra obsahuje režim aktivní kampaně, ve kterém hráč může hrát za USAAF, RAF a Luftwaffe v kampani, která začala v březnu 1943. Na základě výkonů hráče v severozápadní Evropě, která trvá od nejsevernějšího Anglie do východního Berlína, ve které hráč může měnit délku i výsledek války. Tím se zabrání letecké chybám Luftwaffe v minulosti, a zaměřováním se na klíčové cíle v britských výrobních centrech, je dokonce možné pro Němce řídit spojence zpět do Londýna, a vynutit si jejich kapitulaci. Je také možné, pro spojence, aby přistání na pevnosti Evropa před 6.6.44, nebo dnem D.

Pilot[editovat | editovat zdroj]

Na začátek nového režimu kampaně, byl zaveden pilotní systém, který umožňuje hráčům vytvořit jejich vlastní piloty na základě typů a zlepšit jejich dovednosti, jako je viditelnost, G-tolerance a celkový zdravotní stav. Hráč může používat vlastního pilota v rychlých bojových letech, nebo v předem definovaných úkolech, které jsou k dispozici.

Bombardéry[editovat | editovat zdroj]

Přidání střední úrovně bombardérů do hry bylo vítaným gestem, protože to dovolilo pilotům vyzkoušet, jaké to je létat a operovat za druhé světové války bombardér. Všechny stanice v letadle, jsou funkční, včetně pozicí všech obranných zbraní. K dispozici jsou bombardéry: Martin B-26 Marauder-US Air Force, North American B-25 Mitchell – Royal Air Force, Junkers Ju 88-Luftwaffe.

Bojové letouny[editovat | editovat zdroj]

Mnohé ze starých klasik se vrátili do hry, jako je série Focke-Wulf Fw 190 a série Messerschmitt Bf-109, stejně jako typické bojové stroje RAF a USAAF Možná, nejzajímavějších letadla bojové třídy ve hře jsou německé stíhačky. Messerschmitt Me-262 a Ho-229 (Go-229 ve hře), tak jako vzhled Me-262, s mnoha exotickými variantami který se ve hře objevuje, včetně Me-262 1a/u4 vysoko-výškového bombardéru, ozbrojeného jedním 50mm kanónem (podobně jako Ju-88 P-4). Letadla jsou:

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]