Wikipedie:Diskuse o smazání/Několik článků uživatelky Klapcova MSID

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Několik článků uživatelky Klapcova MSID[editovat | editovat zdroj]

Toto není hlasování, nýbrž diskuse. Důležité jsou argumenty.
Diskusi otevřel(a)
MrJaroslavik (diskuse) 3. 6. 2020, 23:52 (CEST)
Uzavření diskuse
standardní: týden po zahájení

Doporučená řešení[editovat | editovat zdroj]

při kontrole nových článků jsem narazil na první jmenovaný článek a vzhledem k propojení uživatelky @Klapcova MSID: s firmou MSID (zde stačí CTRL + F a hledat "Mgr. Kateřina KLAPCOVÁ") se mi ty články zdají jako pěkný promo výplod. Ano, historii článku jsem četl, ale stejně mi připadají jako reklama...Co myslíte vy?--MrJaroslavik (diskuse) 3. 6. 2020, 23:52 (CEST)

  • smazat – významnost nedoložena, selfpromo --Wikipedista:BobM d|p 8. 6. 2020, 19:13 (CEST)
  • Ponechat – významnost doložena, možná tedy Program POHO 2030 smazat. Pokud je někdo toho názoru, že významnost není doložena ani u LBMK, tak sloučit s MSDI, kde by se o významnosti ani nemělo pochybovat. Jen kvůli promu to mazat netřeba. --Ján Kepler (diskuse) 10. 6. 2020, 05:55 (CEST)
  • Ponechat - nejsou doloženy žádné relevantní důvody pro smazání, jen nepříliš podložené dojmy. --ŠJů (diskuse) 13. 6. 2020, 21:33 (CEST)
  • Smazat, promo nemá na Wikipedii co dělat, WP je encyklopedie, nikoli platforma pro propagaci čehokoli. Jakékoli promo nás silně poškozuje v očích čtenářů, významnost minimálně u Programu POHO 2030 je navíc velmi pofidérní, zbytek by sice sítem 2NNVZ (což je naprosté minimum, nikoli ideál!) prošel, ale dalšími, jemnějšími síty už asi těžko. --Vojtasafr (diskuse) 18. 6. 2020, 17:51 (CEST)
  • Smazat Program POHO 2030 a Lady Business Moravskoslezského kraje a ponechat Moravskoslezské Investice a Development – POHO je opravdu zjevně propagační článek, což je docela velký problém (proč proboha kvůli promu nemazat?). K významnosti se zde raději vyjadřovat nebudu, neboť to může být kontroverzní. Dál „LBMK“ je něco, co se nedá popsat slovním spojením „encyklopedické heslo“ a o zpochybnitelné významnosti nemluvě. Co se týče MSID, tam je IMHO významnost těsně splněna a výrazné promo tam nevidím. Chtělo by to ale článek aspoň označit nějakou údržbovou šablonou, protože bezproblémový rozhodně není. --Robins7 (diskuse) 18. 6. 2020, 23:30 (CEST)
  • Ponechat. Byť minimálně u POHO jsem nenašel dost relevantních zdrojů, byl bych pro ponechání všech článků, protože popisují předměty o něž se může čtenář zajímat a tudíž by měly na Wikipedii být. K argumentu, že se jedná o selfpromo bych řekl, toliko, že článek lze přepsat tak, aby se nejevil propagačně. Jinak řečeno selfpromo tu není padným argumentem pro smazání. Psaní článků o subjektech svého zájmu není zakázáno, pouze se to nedoporučuje. --Juandev (diskuse) 19. 6. 2020, 17:35 (CEST)
  • Ponechat - významnost doložena u všech článků. Kopal.Jiri (diskuse) 20. 6. 2020, 10:19 (CEST)
  • Ponechat - minimálně Program POHO 2030 je to natolik důležité téma, že by se nemělo vynechat. Je to významný projekt pod záštitou Moravskoslezského kraje, který je pro čtenáře (minimálně pro ty, kteří mají k pohornické krajině blízko) důležitý. Navrhuji přepsat maximálně přepsat -- Tento nepodepsaný komentář přidal(a) uživatel(ka) 85.135.84.122 (diskuse)

Komentáře[editovat | editovat zdroj]

Neměla by se žádost o komentář spolu s ostatními už uzavřít? Už je víc jak měsíc od doby, kdy tato žádost byla uzavřena a všechny dosavadní žádosti jsou již "zralé". Moson81 (diskuse) 6. 7. 2020, 09:04 (CEST)