Never Give All the Heart

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
„Never Give All the Heart“
Singl od Smash
z alba Bombshell
Vydáno 9. dubna 2012
Formát ke stažení
Nahráno 2012
Žánr pop
Délka 3:13
Vydavatelství Columbia Records
Autor Marc Shaiman, Scott Wittman
Producent Marc Shaiman
Chronologie singlů Smash
Never Give All the Heart The National Pastime

Never Give All the Heart je původní píseň představená v první epizodě první série televizního hudebního seriálu Smash, s názvem Pilot.

Píseň napsali Marc Shaiman a Scott Wittman, ale v seriálu píseň složila skladatelská dvojice Julia Houston (Debra Messing) a Tom Levitt (Christian Borle) pro muzikál Bombshell, pojednávající o životě Marilyn Monroe.

Výskyt v seriálu[editovat | editovat zdroj]

Zatímco v pilotním díle zpívá část písně Ivy Lynn (Megan Hilty), tak v desáté epizodě Understudy zpívá tuto píseň Karen Cartright (Katharine McPhee). Verze od Ivy Lynn byla v seriálu předvedena jako nahrávání demo snímku pro Toma a Juliu, když přišli s nápadem na muzikál o Marylin. Karen zase tuto píseň zpívala producentům Bombshell v posledních minutách epizody. Píseň byla opakována i ve druhé sérii v epizodě The Fringe, kde ji zpívala opět Karen, ale v rychlejším tempu, než byly předchozí verze.

Vydání[editovat | editovat zdroj]

Píseň byla vydána jako singl na iTunes a také se objevila na albu Bombshell. V singlu a standardní edici alba píseň zpívá McPhee, zatímco na deluxe edici v bonusech zpívá píseň Hilty.