Enter Mr. DiMaggio

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Enter Mr. DiMaggio
Díl seriálu Smash
Číslo řada 1
díl 3
Premiéra 20. února 2012
Tvorba
Scénář Theresa Rebeck
Režie Michael Mayer
Hosté
Posloupnost dílů
← Předchozí
The Callback
Následující →
The Cost of Art
Seznam dílů seriálu Smash

Enter Mr. DiMaggio je třetí epizoda amerického muzikálového seriálu Smash. Epizoda měla premiéru ve vysílání televizní stanice NBC 20. února 2012.

Děj epizody[editovat | editovat zdroj]

Karen (Katharine McPhee) se vrací do Iowy, aby učinila zásadní rozhodnutí týkající se její budoucnosti. Favorit na roli Joa DiMaggia v muzikálu, Michael Swift (Will Chase) skrývá velké tajemství a Eileen (Anjelica Huston) má podezření, že její brzy-už-bývalý manžel od ní odvrací hudební investory, aby ji překazil vznik nového muzikálu.

Seznam písní[editovat | editovat zdroj]

  • "Grenade"
  • "Redneck Woman"
  • "Mr. and Mrs. Smith"

Natáčení[editovat | editovat zdroj]

Epizodu napsala autorka seriálu, Theresa Rebeck a režíroval ji Michael Mayer. Pilotní díl byl původně psán pro televizní stanici Showtime, ale Robert Greenblatt odešel ze Showtime do NBC a seriál si vzal s sebou. Díky změně televizních kanálů byla Rebeck nucena vystřihnout 20 minut natočeného materiálu z pilotní epizody a vložit ho do druhé a třetí epizody. V epizodě se poprvé objeví Will Chase, který hraje Michaela Swifta, favorita na roli Joa DiMaggia v muzikálu. Také je starou Juliinou láskou.

Scény odehrávající se v Iowě se točily v Nyacku ve státě New York.

Studiové nahrávky původní písně "Mr. & Mrs. Smith", kterou nazpívali Megan Hilty a Will Chase a cover verze písně od Bruna Marse "Grenade", kterou nazpíval Chase a "Rednack Woman" od Gretchen Wilson, kterou zpívala Katharine McPhee byly vydány 20. února 2012 jako singly na iTunes.

Ohlasy[editovat | editovat zdroj]

V této epizodě sledovanost výrazně klesla, v den vysílání ji sledovalo pouze 6,5 milionu amerických diváků a získala rating 2,3.

Reference[editovat | editovat zdroj]

V tomto článku byl použit překlad textu z článku Enter Mr. DiMaggio na anglické Wikipedii.