The Movie Star

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
The Movie Star
Díl seriálu [[Smash]]
Pův. název The Movie Star
Číslo řada 1
díl 11
Premiéra 16. dubna 2012
Tvorba
Scénář Julie Rottenberg a Elisa Zuritsky
Režie Tricia Brock
Hosté
Posloupnost dílů
← Předchozí
Understudy
Následující →
Publicity
[[Seznam dílů seriálu Smash|Seznam dílů seriálu 'Smash']]
Některá data mohou pocházet z datové položky.

The Movie Star je jedenáctá epizoda amerického televizního seriálu Smash. Epizoda se poprvé vysílala na americkém televizním kanálu NBC 16. dubna 2012.

Děj epizody[editovat | editovat zdroj]

Zkouška s Rebeccou Duvall (Uma Thurman) v hlavní roli Marilyn Monroe se příliš nedaří. Za pár minut zjistí celý tvůrčí tým, že Rebecca neumí příliš zpívat. A k tomu je ještě neprofesionální a sobecká, neustále se snaží změnit muzikál, chodí na večírky, přichází pozdě na zkoušky a ve zkušebně nechtěně ztropí scénu se svým bývalým milencem, který za ní přišel opilý. Derek je zoufalý a aby zamaskoval Rebečin nedostatek divadelního talentu, tak vytvoří větší role pro Karen (Katharine McPhee) a nově přijatou Ivy (Megan Hilty) ze sboru. Derek pokračuje ve snění o Karen jako Marylin. Nakonec ale Duvall prokáže své slabiny a ochotu s nimi pracovat a tak ji tvůrčí tým muzikálu vezme na milost a je pro ně hned příjemnější s ní pracovat.

Dev (Raza Jaffrey) ještě stále neřekl Karen, že ztratil místo tiskového mluvčího, ale Karen to sama zjistí od muže, který na tomto místě pracuje nyní. Karen a Dev jsou nadále od sebe čím dál tím dál, zatímco je Dev stále blíže své kolegyni R.J. (Tala Ashe). Karen a Ivy začínají pociťovat rivalitu mezi nimi a Duvall. Tom (Christian Borle) a Sam (Leslie Odom mladší) jdou na schůzku a Sam Tomovi řekne, že by byl rád, kdyby brali věci pomalu. Eileen (Anjelica Huston) se bojí, že se dostane příliš blízko k Nickovi (Thorsten Kaye), ten ale její obavy uklidňuje. Leo (Emory Cohen) má ve škole problémy se známkami, a tak Frank (Brian d'Arcy James) a Julia musí najít způsob, jak odložit všechny jejich problémy a pomoci Leovi s jeho problémy.

Seznam písní[editovat | editovat zdroj]

  • „Let Me Be Your Star“
  • „Our Day Will Come“
  • „Dig Deep“

Sledovanost[editovat | editovat zdroj]

Epizodu v den vysílání sledovalo 5,95 milionů amerických diváků a získala rating 1,9/5.

Reference[editovat | editovat zdroj]

V tomto článku byl použit překlad textu z článku The Movie Star na anglické Wikipedii.