Diskuse s wikipedistou:Zabdas

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Uvítání[editovat zdroj]

Budete-li mít jakékoliv otázky, neváhejte se na mě obrátit na mé diskusní stránce. Můžete se také dotázat celé komunity na pro to určené stránce. S přáním příjemného zbytku dne, --Martin Urbanec (diskuse) 3. 4. 2018, 14:13 (CEST)

Magdalena Šormová[editovat zdroj]

Dobrý den, měl bych drobný dotaz. Jaký je přesně důvod odstranění celé řady referencí u různých tvrzení v článku o Magdaleně Šormové? Ty odstavce jsem psal vždy na základě několika různých zdrojů, tak jsem často vkládal reference za téměř každou větu. Působilo to nepřehledně, zbytečně? Pro mě je rozhodně důležitější mít u konkrétních tvrzení odkaz na zdroj, byť se ten samý zdroj pak objevuje ještě třeba o pár řádků níž. Raději bych to tedy vrátil zpět. (Co se týče těch kosmetických úprav nebo přehození pořadí tabulky, s tím problém nemám.) Zdraví --Vojtěch Veselý (diskuse) 21. 7. 2018, 15:36 (CEST)

Dobrý den, podle mého jich tam bylo zbytečně moc a proto jsem vymazal stránky které třeba už neexistovaly, nebo se odkaz opakoval... asi dvě nebo tři stránky už neexistovaly... a hlavně si myslím že na každe slovo nemusí být odkaz někam do novin. Rekord zápasníků se píše od spodu nahoru ne opačně a doplnil jsem časy konců zápasu. Klidně odkazy vraťte zpět, ale obětoval jsem spoustu času. Zdravím Zabdas 21.7.2018 20:12 (CEST)

[Zkušenosti nových wikipedistů] Jak probíhaly vaše začátky na Wikipedii?[editovat zdroj]

Dobrý den,

jmenuji se Martin Urbanec a pracuji pro Wikimedia Foundation, provozovatele Wikipedie, jako ambasador pro projekt Zkušenosti nových wikipedistů, což je projekt mající za cíl hledat nové možnosti, jak zaujmout a udržet si co nejvíce nových wikipedistů.

Obracím se na Vás, jelikož jste se na Wikipedii v poslední době zaregistroval(a). Touto zprávou bych se vás rád zeptal, zda-li jste při své práci na Wikipedii narazili na cokoliv problematického, co Vám práci na Wikipedii znepříjemňovalo anebo co byste rádi, aby vypadalo jinak. Prosím, popište své začátky na Wikipedii formou e-mailu na martin.urbanec@wikimedia.cz.

Vaše odpovědi použijeme pro další vylepšování Wikipedie, aby se na ní všem dobře spolupracovalo.

Předem děkuji za Váš čas.

S pozdravem,
--Martin Urbanec (diskuse), ambasador pro projekt Zkušenosti nových wikipedistů, 28. 8. 2018, 20:11 (CEST)

Community Insights Survey[editovat zdroj]

RMaung (WMF) 6. 9. 2019, 16:44 (CEST)

Reminder: Community Insights Survey[editovat zdroj]

RMaung (WMF) 20. 9. 2019, 17:12 (CEST)

Reminder: Community Insights Survey[editovat zdroj]

RMaung (WMF) 3. 10. 2019, 21:50 (CEST)