Diskuse s wikipedistou:Zabdas

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Uvítání[editovat zdroj]

Budete-li mít jakékoliv otázky, neváhejte se na mě obrátit na mé diskusní stránce. Můžete se také dotázat celé komunity na pro to určené stránce. S přáním příjemného zbytku dne, --Martin Urbanec (diskuse) 3. 4. 2018, 14:13 (CEST)

Magdalena Šormová[editovat zdroj]

Dobrý den, měl bych drobný dotaz. Jaký je přesně důvod odstranění celé řady referencí u různých tvrzení v článku o Magdaleně Šormové? Ty odstavce jsem psal vždy na základě několika různých zdrojů, tak jsem často vkládal reference za téměř každou větu. Působilo to nepřehledně, zbytečně? Pro mě je rozhodně důležitější mít u konkrétních tvrzení odkaz na zdroj, byť se ten samý zdroj pak objevuje ještě třeba o pár řádků níž. Raději bych to tedy vrátil zpět. (Co se týče těch kosmetických úprav nebo přehození pořadí tabulky, s tím problém nemám.) Zdraví --Vojtěch Veselý (diskuse) 21. 7. 2018, 15:36 (CEST)

Dobrý den, podle mého jich tam bylo zbytečně moc a proto jsem vymazal stránky které třeba už neexistovaly, nebo se odkaz opakoval... asi dvě nebo tři stránky už neexistovaly... a hlavně si myslím že na každe slovo nemusí být odkaz někam do novin. Rekord zápasníků se píše od spodu nahoru ne opačně a doplnil jsem časy konců zápasu. Klidně odkazy vraďte zpět, ale obětoval jsem spoustu času. Zdravím Zabdas 21.7.2018 20:12 (CEST)