Diskuse s wikipedistou:Wikilenka

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Díky za Vaše úpravy článků o koních, je zřejmé, že se v nich docela vyznáte, takže doufám, že Vás přispívání sem bude bavit a že se ve Vašich příspěvcích o koních dočteme další zajímavé informace. Chtěl bych Vás zároveň poprosit o vyplňování shrnutí editace, které usnadňuje orientaci v provedených změnách při prohlížení historie článku. Díky moc. --Petr Adámek 14:38, 23. 1. 2007 (UTC)


Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Podkovák (podkova). Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení.

Stejně tak článek hříbě. Nechcete tyto informace spíš přidat do článků kůň a podkova? Na samostatný článek jsou moc krátké. --Tlusťa 10:30, 24. 1. 2007 (UTC)

Co takhle nějaké obrázky k Dostihové závodiště. Už je to skoro článek. Obrázky najdeš na Wikimedia Commons.Fandím ti!--Pernak 11:52, 24. 1. 2007 (UTC)

Já dám rovnou link, tady jsou moc pěkné věci [1]. Zvlášť ty obrázky s ukázkou různých chodů. Přeji příjemné psaní ;). --Karakal 15:34, 23. 3. 2007 (UTC)

Koně[editovat zdroj]

Ahoj Wikilenko a díky za koníky! Doufám, že ke každému napíšeš alespoň pár slov:-)--Juan de Vojníkov 15:08, 24. 1. 2007 (UTC)

Za odpadní vody budem velmi rádi. Tomu se tu zatím nikdo nevěnuje:-)--Juan de Vojníkov 11:44, 25. 1. 2007 (UTC)

Demineralizovaná voda[editovat zdroj]

Díky za článek demineralizovaná voda. Jeho obsah se však neshoduje s názvem – pravděpodobně došlo k omylu při kopírování z článku deionizovaná voda. Nevím nicméně, zda stačí opravit jen první dvě slova, nebo je toho nutné provést více, tak to raději nechám na Vás. Glivi 19:33, 12. 4. 2007 (UTC)

Trojbradlí[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Trojbradlí. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Zdenekk2 (diskuse) 11. 3. 2016, 15:14 (CET)