Wikipedistka:Karakal

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání


Už delší dobu si vybírám wikidovolenou. No teď je to vlastně wikimateřská. Vůbec nedokážu odhadnout, jestli budu mít čas někdy něco pro Wikipedii udělat. Ale kdyby mě někdo hledal, tak na IRC občas visím a sem sem tam zajdu ...

S Eggem jsme jedna rodina. V roce 2004 jsme se potkali na Wikipedii a 13. ří­jna 2007 jsem se za něj­ provdala. Za svědka mi šel Tlusťa.


Jsem Karakal a víc netřeba vědět ;).

Něco málo je i v archivu.

Praktické poznámky[editovat | editovat zdroj]

Protože občas přijdu o bookmarky a hlavně protože jsou nepřenosné, začnu si sem odkládat zajímavé odkazy, na které narazím a mohly by se hodit pro články.


Znak Prahy Tento uživatel bydlí v Praze.
Dvojí licence s Creative Commons Attribution Share-Alike License version 2.0 CC SomeRightsReserved.png
Veškeré moje textové příspěvky jsou, pokud není uvedeno jinak, nabízeny jak podle GFDL, tak podle licence Creative Commons Attribution Share-Alike license version 2.0. Uvědomte si prosím, že ostatní uživatelé nemusí nabízet totéž.
Wikimedia Foundation
Toto je osobní stránka uživatele Wikipedie.

Pokud ji vidíte na jiném serveru, pravděpodobně se jedná o kopii Wikipedie. Uvědomte si, že si prohlížíte neaktuální kopii a uživatel, kterému tato stránka patří, zřejmě nemá s tímto serverem žádné vztahy. Originál uživatelské stránky najdete na https://cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedistka:Karakal.