Diskuse s wikipedistou:Nikita Zinčenko

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

--Martin Urbanec (diskuse) 14. 4. 2017, 13:03 (CEST)

Překlady[editovat zdroj]

Děkuji Vám za Vaše příspěvky do Wikipedie, jen Vás upozorňuji, že při překládání cizojazyčných stránek je bezpodmínečně nutné vložit příslušně vyplněnou šablonu {{Překlad}}. Dále bych prosil o kontrolu strojového překladu (např. článek Móstoles před mými úpravami nedával skoro smysl). Dále Vám doporučuji k nahlédnutí WP:Vzhled a styl, kde se dočtete o formálních náležitostech hesel. Myslím, že to podstatné je vidět v mých změnách. Ještě jednou děkuji za Vaše příspěvky a ať se Vám na Wikipedii daří. S pozdravem — Draceane diskusepříspěvky 18. 4. 2017, 21:49 (CEST)

Překlady podruhé[editovat zdroj]

Ještě jednou bych Vás poprosil o přečtení předchozí výtky – ve článku Fuenlabrada se opakují stejné problémy. Pokud překládáte, je nutné vložit šablonu {{Překlad}}. A hlavně Vás prosím – přečtěte si prosím po sobě výstupy ze strojového překladu: anglický (opačný) slovosled by se možná odpustit dal, ale nesrozumitelné věty opravdu ne. (Např. „S mnoha kousky informací, které byly shromážděny tímhle dotazníkem, byla vytvořena…“.) Děkuji za Vaše příspěvky. S pozdravem. — Draceane diskusepříspěvky 26. 6. 2017, 23:10 (CEST)

Baskeťák Bart[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Baskeťák Bart. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Marek Koudelka (diskuse) 28. 12. 2017, 19:25 (CET)

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Baskeťák Bart. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem, Awewewe (diskuse) 28. 12. 2017, 19:27 (CET).