Diskuse s wikipedistou:Natig98

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

--Krolik2005 (diskuse) 11. 4. 2013, 18:20 (UTC)

Wikidata[editovat zdroj]

Please do not add interwiki links to the Czech Wikipedia (now on Wikidata). --Krolik2005 (diskuse) 11. 4. 2013, 18:20 (UTC)

TVP2[editovat zdroj]

Děkuji Vám za informace v článku TVP2. Bohužel obsahuje text, který není v českém jazyce a je nutno ho přeložit. Pokuste se prosím přeložit alespoň část textu tvořícího ucelený článek. Po týdnu se rozhodneme, zda nepřeložené části takového článku úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení.


Thank you for adding the article TVP2. Unfortunately, the text is not in the Czech language and must be translated. Please try to translate at least part of the text; after one week, a decision will be made whether to keep or delete the untranslated sections. Also, please do not use automated translations, since they are often of poor quality. Thank you for your understanding. --Harold (diskuse) 3. 5. 2013, 17:04 (UTC)

Vladimir Putin[editovat zdroj]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--Perid (diskuse) 7. 7. 2018, 20:10 (CEST)[odpovědět]