Diskuse s wikipedistou:JosifCS

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Raptor[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Raptor (raketový motor). Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. — Draceane diskuse 15. 11. 2016, 21:58 (CET)

Přejmenování článků[editovat zdroj]

Ahoj, díky za aktualizaci článku o Dragonu 2. Jenom tě chci upozornit, že přesun (přejmenování) článků se neprovádí metodou copy+paste, ale pomocí zabudované funkce, viz WP:Přejmenování. U Dragona to už kolega správce opravil, takže to ber jen jako info pro příště. --Harold (diskuse) 11. 3. 2017, 15:23 (CET)

Děkuji za upozornění, příště se to už nestane. JosifCS (diskuse) 11. 3. 2017, 15:35 (CET)

SpaceX[editovat zdroj]

Barnstar-astro.png

Ahoj, tahle pěkná série článků o technice SpaceX si zaslouží hvězdičku. Držím palce a ať už jsme na Marsu :D --RomanM82 (diskuse) 3. 4. 2017, 00:16 (CEST)

SpaceX - reference[editovat zdroj]

Dobrý den, prosím o opravu duplicitního refu ":0" v hesle SpaceX. Děkuji --Jvs 4. 7. 2017, 09:52 (CEST)

SpaceX - kategorie[editovat zdroj]

Ahoj, v Kategorie:SpaceX už začínalo být těsno, tak jsem založil pár podkategorií a část článků přeřadil. Mohl bys ještě minimálně ty lety z Kategorie:Lety Falconu, které se týkají Dragonu zařadit do Kategorie:Lety Dragonu či Kategorie:Mise Dragonu v rámci Kategorie:Dragon? Díky. Výhledově lze vydělit z hlavní kategorie třeba ještě zbylé rakety, pozemní střediska a satelity vynesené raketami SpaceX. S pozdravem --10. 3. 2018, 10:15 (CET), Utar (diskuse)