Diskuse s wikipedistou:Ivywall8

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Dobrý den, děkuji za vaše příspěvky do Wikipedie, které však neobsahují zdroje vámi vkládaných tvrzení. Informace ve Wikipedii musí být důvěryhodné. Nezjevná fakta, názory, teorie a argumenty mohou být uvedeny v článku pouze tehdy, pokud již byly publikovány důvěryhodným a respektovaným nebo jinak ve vztahu k tématu společensky významným zdrojem. V článku by měl být tento zdroj vždy uveden. Jakákoliv nezjevná informace, která není ověřitelná a která nemá uvedený zdroj, může být vymazána. Pro více informací nahlédněte do závazného pravidla Ověřitelnost. Děkuji za pochopení. --janbery (diskuse) 5. 2. 2019, 14:40 (CET)

Dobrý den, děkuji za snahu vylepšit článek, ale Wikipedia musí publikovat jenom to, co už bylo publikováno, vizte WP:O a WP:ŽVV. Děkuji za pochopení. OJJ, Diskuse 5. 2. 2019, 14:41 (CET)

Uvítání[editovat zdroj]

Dobrý den, předně, vítejte na Wikipedii, jsme rádi, že jste zde. Stejně tak i díky za Vaše úpravy článku Barbora Mochowa. Pokusil jsem se sloučit Vaší verzi s verzí, která tam již byla, aby v článku zůstalo maximum informací. Zároveň jsem z Vašeho textu odstranil familiérní oslovení křestním jménem, je zvykem, že se v článcích popisované osoby označují příjmením, či celým jménem. Děkuji za pochopení. V případě, že budete mít jakýkoliv dotaz, se neváhejte zeptat prostřednictvím panelu, který se Vám zobrazuje při každé editaci. Já nebo mí kolegové Vám rádi poradí. S pozdravem, --Martin Urbanec (diskuse) 5. 2. 2019, 21:44 (CET)

Budete-li mít jakékoliv otázky, neváhejte se na mě obrátit na mé diskusní stránce. Můžete se také dotázat celé komunity na pro to určené stránce. S přáním příjemného zbytku dne, --Martin Urbanec (diskuse) 5. 2. 2019, 21:44 (CET)