Diskuse s wikipedistou:Arina 02

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Děkuji Vám za první informace v článku Minna Kanthová. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --Elm 28. 2. 2010, 21:36 (UTC)

Pěkný až deštivý den přeje K123456 18. 7. 2010, 10:02 (UTC)

J. Fügner[editovat zdroj]

Dobrý den, je mi to líto, ale Váš příspěvek musel být odstraněn, jelikož byl psán neencyklopedickým stylem, a do Wikipedie se tudíž nehodil. Zkuste to jinak; podívejte se na průvodce a nápovědu, zejména sekce první krůčky v editaci, styl či jak editovat stránku. Pokud něčemu nebudete rozumět, vyzkoušejte si editaci na pískovišti nebo se zeptejte ostatních. Těšíme se na Vaše další příspěvky. K123456 18. 7. 2010, 10:11 (UTC)

Dervišský stát[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Dervišský stát. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Mario7 (diskuse) 24. 9. 2016, 17:48 (CEST)[odpovědět]

Jan Mráček[editovat zdroj]

Ještě sem jednou uvedu výzvu kolegy OJJoje ohledně Vašeho textu o Janu Mráčkovi, jenž byl vložen do diskuse Pod lípou:

Založte prosím článek, nepatří to na diskusní fórum, díky.

Díky. --Jan Polák (diskuse) 7. 7. 2019, 12:17 (CEST)[odpovědět]