Diskuse s wikipedistou:94.112.255.50

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Protonová léčba, a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, pošlete o tom e-mail do OTRS. K Vámi vloženému textu byla vznesena námitka, že se nápadně podobá textu z: http://www.ptc.cz/protonova-lecba/ a http://www.ptc.cz/protonova-lecba/prednosti-protonove-lecby/

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceWikipedie:Váš první článek. Díky za pochopení.

--Harold (diskuse) 13. 12. 2013, 13:50 (UTC)

Rakovina, Lymfom, Meningeom[editovat zdroj]

Dobrý den, nepřidávejte, prosím, do Wikipedie obsah propagačního charakteru nebo odkazy na své soukromé stránky či stránky, se kterými jste spojeni, jako se to stalo v článku Rakovina. Wikipedie není prostředkem pro propagaci či reklamu ani pouhou sbírkou externích odkazů. Rozšiřování encyklopedického obsahu je však samozřejmě vítáno. Děkuji za pochopení. --Mario7 (diskuse) 13. 12. 2013, 14:16 (UTC)

PR pro protonovou léčbu[editovat zdroj]

Dobrý den, prosím ukončete své aktivity směřující k propagaci protonové léčby. Toto jednání je na Wikipedii zakázáno. Pokud cíleného vylepšování obrazu protonové léčby na Wikipedii nezanecháte, můžete být i blokován/a. --Vojtech.dostal (diskuse) 7. 2. 2014, 19:18 (UTC)