Diskuse s wikipedistou:217.77.165.40

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Dobrý den, děkuji vám, za váš příspěvek do wikipedie. Musel jsem ho ovšem revertovat, protože je fakticky nesprávný. Petr Nečas je zatím jen lídrem volební kandidátky ODS, nikoliv předsedou. Pokud by se to změnilo, můžete takovou změnu doložit zdrojem. Jistě toho budou plná média. Zdraví.--Nadkachna 28. 3. 2010, 10:29 (UTC)

Ježíš Kristus[editovat zdroj]

Pozor! Neodstraňujte prosím obsah ze stránek Wikipedie, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Jestliže jste obsah odstranil(a) z nějakého legitimního důvodu, napište ho prosím ve shrnutí editace, případně i na příslušné diskusní stránce. Děkuji za pochopení.

MiroslavJosef (diskuse) 29. 4. 2012, 13:20 (UTC)

Karel I.[editovat zdroj]

Dobrý den, díky, že experimentujete s Wikipedií. Váš experiment na stránce Karel I. fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. --Marek Koudelka (diskuse) 16. 5. 2013, 16:19 (UTC)

STOP Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Karel I., bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--Marek Koudelka (diskuse) 16. 5. 2013, 16:21 (UTC)

Brněnský šulin + Sametový podvod[editovat zdroj]

Jelikož se oba termíny používají, má veřejnost právo vědět oč se jedná, ikdyž se jedná o vulgarismy. Mimochodem na wikipedii se nachází také článek piča. Hodláte i ten bezmyšlenkovitě navrhnout ke smazání? --Kirk (diskuse) 20. 9. 2014, 11:29 (UTC)

Cenzura diskuse[editovat zdroj]

Pozor! Neodstraňujte prosím obsah ze stránek Wikipedie, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Jestliže jste obsah odstranil(a) z nějakého legitimního důvodu, odůvodněte prosím své počínání ve shrnutí editace, případně i na příslušné diskusní stránce. Děkuji za pochopení.

Ohledně tohoto zásahu vás upozorňuji, že pokud jste nezkušený neregistrovaný uživatel, pak není vůbec vhodné, abyste tímto způsobem do diskusí na Wikipedii zasahoval, zatímco pokud jste protřelý editor, který pod anonymní IP adresou dělá ty editace, o kterých si je vědom, že jsou za hranou pravidel a slušnosti, tak si můžete být jist, že tak bude k vašim editacím i přistupováno, nehledě na to, že tím prokazujete vámi prosazovanému názoru medvědí službu. --ŠJů (diskuse) 7. 10. 2014, 09:52 (UTC)

Osobní útoky[editovat zdroj]

STOP Osobní útoky nejsou na Wikipedii tolerovány. Pokud v nich budete pokračovat, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

Malá rada: Mimo realitu jste Vy, protože jste nepochopil, co kolega Egg na nástěnku správců napsal. Měl jste deklarovat dříve, že nejste kolega Tchoř. --Mates (diskuse) 8. 10. 2014, 14:42 (UTC)

Podvod[editovat zdroj]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Podvod, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--OJJ, Diskuse 23. 3. 2016, 11:00 (CET)[odpovědět]