Diskuse s wikipedistou:213.192.60.56

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Vítám Vás na české Wikipedii. Chcete-li si editaci pouze vyzkoušet, pak prosím jen na pískovišti, které je k tomu určené. --Luděk 06:56, 18. 3. 2007 (UTC)


Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Stewie Griffin, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--Gothic2 6. 2. 2010, 04:34 (UTC)

Heslo Yanornis[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. Jan.Kamenicek 5. 5. 2010, 16:58 (UTC)

Derion[editovat zdroj]

Děkuji Vám za informace v článku Derion. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů atd. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit. --Wespecz 22. 8. 2010, 13:05 (UTC)

Děkuji Vám za první informace v článku Derion. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --Wespecz 22. 8. 2010, 13:05 (UTC)

Děkuji Vám za informace v článku DERION. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů atd. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit. --Wespecz 30. 10. 2010, 12:47 (UTC)

Heslo Jan Kohout - politik v hesle Surrealismus?![editovat zdroj]

Navrhuji vymazat jej, imo sem tato osoba kontextově a ani svým dílem nepatří. Nebo se mýlím? 213.192.60.56 23. 8. 2016, 14:37 (CEST)

Návrhy tohoto druhu je vhodné uvést v diskuzi příslušného článku, aby se k němu mohli případně vyjádřit ti, kteří jej sledují. Jinak také platí, editujte s odvahou. --Vlout (diskuse) 11. 9. 2016, 10:51 (CEST)

Uvítání[editovat zdroj]

Zaregistrujte se
Vítejte ve Wikipedii, otevřené encyklopedii!

K prohlížení nebo editaci článků ve Wikipedii se nemusíte přihlašovat, ale vytvoření účtu je jednoduché a rychlé a poskytne vám mnoho výhod, například:

  • Používání takového uživatelského jména, které si vyberete.
  • Možnost prohlédnout si seznam všech vašich příspěvků.
  • Vaši vlastní uživatelskou stránku.
  • Možnost používat seznam sledovaných stránek, do kterého si můžete přidávat stránky, které vás zajímají, nebo které jste tu už založil.
  • Možnost přejmenovat článek.
  • Možnost ukládat nové stránky nebo úpravy stávajících stránek bez nutnosti opisovat protispamový kontrolní kód
  • Možnost načíst obrázky či jiné soubory.
  • Možnost upravit si vzhled a chování Wikipedie podle vlastního vkusu.
  • Právo účastnit se hlasování.
  • No a nakonec je tu i možnost stát se po jistém čase správcem (ti mohou mazat a obnovovat smazané stránky, zamknout stránku, editovat zamčené stránky nebo blokovat uživatele, kteří porušují pravidla).
Jen do toho, zaregistrujte se!

Vlastní účet je vhodný už jen proto, abyste se odlišil od ostatních, kteří píší ze stejné IP adresy (viz shora). A díky za doplnění hesla Hip hop. --Vlout (diskuse) 11. 9. 2016, 10:50 (CEST)

Pár rad pro nováčky[editovat zdroj]

Do toho, k nováčkům jsem zde laskaví. OJJ, Diskuse 23. 9. 2016, 14:37 (CEST)