Diskuse s wikipedistou:212.47.3.250

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Zaregistrujte se
Vítejte ve Wikipedii, otevřené encyklopedii!
Vítejte!ÚvodNápovědaPrůvodce WikipediíPět pilířů WikipedieCo Wikipedie neníJak zakládat nové článkySlovníček

K prohlížení ani k editaci článků ve Wikipedii se nemusíte přihlašovat, ale vytvoření účtu je jednoduché a rychlé a poskytne vám mnoho výhod, například:

  • Používání takového uživatelského jména, které si vyberete. Nemusíte poskytovat žádné své osobní údaje, skutečné jméno ani e-mail.

Přihlášení vám zpříjemní uživatelský zážitek:

  • Možnost ukládat nové stránky nebo úpravy stávajících stránek bez nutnosti opisovat protispamový kontrolní kód
  • Možnost zobrazovat seznam všech vašich příspěvků.
  • Možnost používat seznam sledovaných stránek, do kterého si můžete přidávat stránky, které vás zajímají.
  • Možnost přizpůsobit si vzhled a chování Wikipedie podle vlastního vkusu.

Přihlášení vám rozšíří možnosti přispívání:

  • Možnost načíst obrázky či jiné soubory.

Přihlášení vám umožní lépe se zapojit do společné práce na Wikipedii:

Jen do toho, zaregistrujte se!

--Horst 14. 5. 2009, 11:25 (UTC)

Trubadúr[editovat zdroj]

Děkuji Vám za informace v článku Trubadúr. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, abychom jej mohli označit jako článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po měsíci se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --El Barto 16. 5. 2009, 08:47 (UTC)

Fanjaux[editovat zdroj]

Děkuji Vám za první informace v článku Fanjaux. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení.
Niusereset 14. 5. 2010, 11:12 (UTC)

Kamenice[editovat zdroj]

Děkuji Vám za první informace v článku Kamenice (přítok Nežárky). Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --che 14. 5. 2010, 12:15 (UTC)

kytka

Díky za rozšíření článku, už vypadá jako něco na co si čtenář se zájmem podívá. Přidal jsem do něj nějaké formátování a požadavky na zdroje, pokud o některých víte tak je prosím doplňte. S pozdravem --che 14. 5. 2010, 12:27 (UTC)

Informace k tomuto uživatelskému účtu[editovat zdroj]

Tento účet je aktuálně využíván k prezentaci Wikipedie na veletrhu Svět knihy, a to pouze do neděle. Před tím, než sem vložíte nějakou informaci, opravdu zvažte, zda má význam. Děkujeme. Za přítomné wikipedisty Okino. 212.47.3.250 14. 5. 2010, 12:39 (UTC)