Česko na mistrovství světa ve vodním slalomu

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Čeští slalomáři na mistrovství světa ve vodním slalomu v roce 1993 navázali na úspěchy československé reprezentace z let 1949-1991, která získala 119 medailí (33/45/41) během 22 mistrovství.

Čeští slalomáři mají po 16 MS v roce 2017 celkem 63 medailí (26/20/17).

Přehled medailí[editovat | editovat zdroj]

Rok Místo Zlato Stříbro Bronz Celkem
MS 1993 Itálie Mezzana 2 0 1 3
MS 1995 Spojené království Nottingham 1 0 1 2
MS 1997 Brazílie Três Coroas 0 3 1 4
MS 1999 Španělsko La Seu d'Urgell 3 0 1 4
MS 2002 Francie Bourg-Saint-Maurice 1 1 2 4
MS 2003 Německo Augsburg 3 1 1 5
MS 2005 Austrálie Penrith 1 0 1 2
MS 2006 Česko Praha 2 2 1 5
MS 2007 Brazílie Foz do Iguaçu 1 1 3 5
MS 2009 Španělsko La Seu d'Urgell 1 0 0 1
MS 2010 Slovinsko Tacen (Lublaň) 1 2 1 4
MS 2011 Slovensko Bratislava 1 1 1 3
MS 2013 Česko Praha 3 3 0 6
MS 2014 USA Deep Creek Lake 0 2 1 3
MS 2015 Spojené království Londýn 4 2 0 6
MS 2017 Francie Pau 2 2 2 6
Celkem (po MS 2017) 26 20 17 63

Seznam medailistů[editovat | editovat zdroj]

Tabulku podle jmen lze filtrovat, u hlídek jsou za prvním medailistou ve zkratce uvedeni i další členové družstva.

Mistrovství Disciplína Jméno Zlato Stříbro Bronz
1993 Mezzana kánoe C2 muži Jiří Rohan, M. Šimek Zlatá medaile
1993 Mezzana kánoe C2 muži Miroslav Šimek, J. Rohan Zlatá medaile
1993 Mezzana kánoe C2 hlídky muži Marek Jiras, T. Máder, P. Štercl, P. Štercl, J. Rohan, M. Šimek Zlatá medaile
1993 Mezzana kánoe C2 hlídky muži Tomáš Máder, M. Jiras, P. Štercl, P. Štercl, J. Rohan, M. Šimek Zlatá medaile
1993 Mezzana kánoe C2 hlídky muži Petr Štercl, M. Jiras, T. Máder, P. Štercl, J. Rohan, M. Šimek Zlatá medaile
1993 Mezzana kánoe C2 hlídky muži Pavel Štercl, M. Jiras, T. Máder, P. Štercl, J. Rohan, M. Šimek Zlatá medaile
1993 Mezzana kánoe C2 hlídky muži Jiří Rohan, M. Jiras, T. Máder, P. Štercl, P. Štercl, M. Šimek Zlatá medaile
1993 Mezzana kánoe C2 hlídky muži Miroslav Šimek, M. Jiras, T. Máder, P. Štercl, P. Štercl, J. Rohan Zlatá medaile
1993 Mezzana kajak K1 hlídky muži Vojtěch Bareš, P. Přindiš, L. Hilgert Bronzová medaile
1993 Mezzana kajak K1 hlídky muži Pavel Přindiš, V. Bareš, L. Hilgert Bronzová medaile
1993 Mezzana kajak K1 hlídky muži Luboš Hilgert, V. Bareš, P. Přindiš Bronzová medaile
1995 Nottingham kánoe C2 hlídky Jiří Rohan, M. Šimek, P. Štercl, P. Štercl, J. Pospíšil, J. Pollert Zlatá medaile
1995 Nottingham kánoe C2 hlídky Miroslav Šimek, J. Rohan, P. Štercl, P. Štercl, J. Pospíšil, J. Pollert Zlatá medaile
1995 Nottingham kánoe C2 hlídky Petr Štercl, J. Rohan, M. Šimek, P. Štercl, J. Pospíšil, J. Pollert Zlatá medaile
1995 Nottingham kánoe C2 hlídky Pavel Štercl, J. Rohan, M. Šimek, P. Štercl, J. Pospíšil, J. Pollert Zlatá medaile
1995 Nottingham kánoe C2 hlídky Jaroslav Pospíšil, J. Rohan, M. Šimek, P. Štercl, P. Štercl, J. Pollert Zlatá medaile
1995 Nottingham kánoe C2 hlídky Jaroslav Pollert, J. Rohan, M. Šimek, P. Štercl, P. Štercl, J. Pospíšil Zlatá medaile
1995 Nottingham kajak K1 muži Jiří Prskavec Bronzová medaile
1997 Três Coroas kánoe C1 muži Lukáš Pollert Stříbrná medaile
1997 Três Coroas kánoe C2 hlídky muži Jiří Rohan, M. Šimek, P. Štercl, P. Štercl, M. Jiras, T. Máder Stříbrná medaile
1997 Três Coroas kánoe C2 hlídky muži Miroslav Šimek, J. Rohan, P. Štercl, P. Štercl, M. Jiras, T. Máder Stříbrná medaile
1997 Três Coroas kánoe C2 hlídky muži Petr Štercl, J. Rohan, M. Šimek, P. Štercl, M. Jiras, T. Máder Stříbrná medaile
1997 Três Coroas kánoe C2 hlídky muži Pavel Štercl, J. Rohan, M. Šimek, P. Štercl, M. Jiras, T. Máder Stříbrná medaile
1997 Três Coroas kánoe C2 hlídky muži Marek Jiras, J. Rohan, M. Šimek, P. Štercl, P. Štercl, T. Máder Stříbrná medaile
1997 Três Coroas kánoe C2 hlídky muži Tomáš Máder, J. Rohan, M. Šimek, P. Štercl, P. Štercl, M. Jiras Stříbrná medaile
1997 Três Coroas kajak K1 ženy Štěpánka Hilgertová Stříbrná medaile
1997 Três Coroas kánoe C2 muži Jiří Rohan, M. Šimek Bronzová medaile
1997 Três Coroas kánoe C2 muži Miroslav Šimek, J. Rohan Bronzová medaile
1999 La Seu d'Urgell kánoe C2 muži Marek Jiras, T. Máder Zlatá medaile
1999 La Seu d'Urgell kánoe C2 muži Tomáš Máder, M. Jiras Zlatá medaile
1999 La Seu d'Urgell kánoe C2 hlídky muži Marek Jiras, T. Máder, J. Volf, O. Štěpánek, J. Pospíšil, J. Pollert Zlatá medaile
1999 La Seu d'Urgell kánoe C2 hlídky muži Tomáš Máder, M. Jiras, J. Volf, O. Štěpánek, J. Pospíšil, J. Pollert Zlatá medaile
1999 La Seu d'Urgell kánoe C2 hlídky muži Jaroslav Volf, M. Jiras, T. Máder, O. Štěpánek, J. Pospíšil, J. Pollert Zlatá medaile
1999 La Seu d'Urgell kánoe C2 hlídky muži Ondřej Štěpánek, M. Jiras, T. Máder, J. Volf, J. Pospíšil, J. Pollert Zlatá medaile
1999 La Seu d'Urgell kánoe C2 hlídky muži Jaroslav Pospíšil, M. Jiras, T. Máder, J. Volf, O. Štěpánek, J. Pollert Zlatá medaile
1999 La Seu d'Urgell kánoe C2 hlídky muži Jaroslav Pollert, M. Jiras, T. Máder, J. Volf, O. Štěpánek, J. Pospíšil Zlatá medaile
1999 La Seu d'Urgell kajak K1 ženy Štěpánka Hilgertová Zlatá medaile
1999 La Seu d'Urgell kajak K1 hlídky muži Tomáš Kobes, J. Prskavec, V. Bareš Bronzová medaile
1999 La Seu d'Urgell kajak K1 hlídky muži Jiří Prskavec, T. Kobes, V. Bareš Bronzová medaile
1999 La Seu d'Urgell kajak K1 hlídky muži Vojtěch Bareš, T. Kobes, J. Prskavec Bronzová medaile
2002 Bourg-Saint-Maurice kánoe C1 hlídky muži Přemysl Vlk , J. Mašek, S. Ježek Zlatá medaile
2002 Bourg-Saint-Maurice kánoe C1 hlídky muži Jan Mašek, P. Vlk, S. Ježek Zlatá medaile
2002 Bourg-Saint-Maurice kánoe C1 hlídky muži Stanislav Ježek, P. Vlk, J. Mašek Zlatá medaile
2002 Bourg-Saint-Maurice kajak K1 hlídky ženy Marie Řihošková, M. Sadilová, I. Pavelková Stříbrná medaile
2002 Bourg-Saint-Maurice kajak K1 hlídky ženy Marcela Sadilová, M. Řihošková, I. Pavelková Stříbrná medaile
2002 Bourg-Saint-Maurice kajak K1 hlídky ženy Irena Pavelková, M. Řihošková, M. Sadilová Stříbrná medaile
2002 Bourg-Saint-Maurice kánoe C2 muži Marek Jiras, T. Máder Bronzová medaile
2002 Bourg-Saint-Maurice kánoe C2 muži Tomáš Máder, M. Jiras Bronzová medaile
2002 Bourg-Saint-Maurice kajak K1 muži Ivan Pišvejc Bronzová medaile
2003 Augsburg kánoe C2 hlídky muži Jaroslav Volf, O. Štěpánek, J. Pospíšil, J. Pollert, M. Jiras, T. Máder Zlatá medaile
2003 Augsburg kánoe C2 hlídky muži Ondřej Štěpánek, J. Volf, J. Pospíšil, J. Pollert, M. Jiras, T. Máder Zlatá medaile
2003 Augsburg kánoe C2 hlídky muži Jaroslav Pospíšil, J. Volf, O. Štěpánek, J. Pollert, M. Jiras, T. Máder Zlatá medaile
2003 Augsburg kánoe C2 hlídky muži Jaroslav Pollert, Jaroslav Volf, Ondřej Štěpánek, J. Pospíšil, M. Jiras, T. Máder Zlatá medaile
2003 Augsburg kánoe C2 hlídky muži Marek Jiras, J. Volf, O. Štěpánek, J. Pospíšil, J. Pollert, T. Máder Zlatá medaile
2003 Augsburg kánoe C2 hlídky muži Tomáš Máder, J. Volf, O. Štěpánek, J. Pospíšil, J. Pollert, M. Jiras Zlatá medaile
2003 Augsburg kajak K1 ženy Štěpánka Hilgertová Zlatá medaile
2003 Augsburg kajak K1 hlídky ženy Štěpánka Hilgertová, V. Semerádová, I. Pavelková Zlatá medaile
2003 Augsburg kajak K1 hlídky ženy Vanda Semerádová, Š. Hilgertová, I. Pavelková Zlatá medaile
2003 Augsburg kajak K1 hlídky ženy Irena Pavelková, Š. Hilgertová, V. Semerádová Zlatá medaile
2003 Augsburg kánoe C2 muži Jaroslav Volf, O. Štěpánek Stříbrná medaile
2003 Augsburg kánoe C2 muži Ondřej Štěpánek, J. Volf Stříbrná medaile
2003 Augsburg kánoe C1 hlídky muži Tomáš Indruch, J. Mašek, S. Ježek Bronzová medaile
2003 Augsburg kánoe C1 hlídky muži Jan Mašek, T. Indruch, S. Ježek Bronzová medaile
2003 Augsburg kánoe C1 hlídky muži Stanislav Ježek, T. Indruch, J. Mašek Bronzová medaile
2005 Penrith kajak K1 hlídky ženy Irena Pavelková, M. Sadilová, Š. Hilgertová Zlatá medaile
2005 Penrith kajak K1 hlídky ženy Marcela Sadilová, I. Pavelková, Š. Hilgertová Zlatá medaile
2005 Penrith kajak K1 hlídky ženy Štěpánka Hilgertová, I. Pavelková, M. Sadilová Zlatá medaile
2005 Penrith kánoe C1 hlídky muži Tomáš Indruch, J. Mašek, S. Ježek Bronzová medaile
2005 Penrith kánoe C1 hlídky muži Jan Mašek, T. Indruch, S. Ježek Bronzová medaile
2005 Penrith kánoe C1 hlídky muži Stanislav Ježek, T. Indruch, J. Mašek Bronzová medaile
2006 Praha kánoe C2 muži Jaroslav Volf, O. Štěpánek Zlatá medaile
2006 Praha kánoe C2 muži Ondřej Štěpánek, J. Volf Zlatá medaile
2006 Praha kánoe C2 hlídky muži Marek Jiras, T. Máder, J. Volf, O. Štěpánek, J. Pospíšil, J. Pollert Zlatá medaile
2006 Praha kánoe C2 hlídky muži Tomáš Máder, M. Jiras, J. Volf, O. Štěpánek, J. Pospíšil, J. Pollert Zlatá medaile
2006 Praha kánoe C2 hlídky muži Jaroslav Volf, M. Jiras, T. Máder, O. Štěpánek, J. Pospíšil, J. Pollert Zlatá medaile
2006 Praha kánoe C2 hlídky muži Ondřej Štěpánek, M. Jiras, T. Máder, J. Volf, J. Pospíšil, J. Pollert Zlatá medaile
2006 Praha kánoe C2 hlídky muži Jaroslav Pospíšil, M. Jiras, T. Máder, J. Volf, O. Štěpánek, J. Pollert Zlatá medaile
2006 Praha kánoe C2 hlídky muži Jaroslav Pollert, M. Jiras, T. Máder, J. Volf, O. Štěpánek, J. Pospíšil Zlatá medaile
2006 Praha kánoe C1 hlídky muži Tomáš Indruch, J. Mašek, S. Ježek Stříbrná medaile
2006 Praha kánoe C1 hlídky muži Jan Mašek, T. Indruch, S. Ježek Stříbrná medaile
2006 Praha kánoe C1 hlídky muži Stanislav Ježek, T. Indruch, J. Mašek Stříbrná medaile
2006 Praha kajak K1 hlídky ženy Štěpánka Hilgertová, I. Pavelková, M. Řihošková Stříbrná medaile
2006 Praha kajak K1 hlídky ženy Irena Pavelková, Š. Hilgertová, M. Řihošková Stříbrná medaile
2006 Praha kajak K1 hlídky ženy Marie Řihošková, Š. Hilgertová, I. Pavelková Stříbrná medaile
2006 Praha kánoe C1 muži Stanislav Ježek Bronzová medaile
2007 Foz do Iguaçu kánoe C2 hlídky muži Jaroslav Volf, O. Štěpánek, M. Jiras, T. Máder, J. Pospíšil, D. Mrůzek Zlatá medaile
2007 Foz do Iguaçu kánoe C2 hlídky muži Ondřej Štěpánek, J. Volf, M. Jiras, T. Máder, J. Pospíšil, D. Mrůzek Zlatá medaile
2007 Foz do Iguaçu kánoe C2 hlídky muži Marek Jiras, J. Volf, O. Štěpánek, T. Máder, J. Pospíšil, D. Mrůzek Zlatá medaile
2007 Foz do Iguaçu kánoe C2 hlídky muži Tomáš Máder, J. Volf, O. Štěpánek, M. Jiras, J. Pospíšil, D. Mrůzek Zlatá medaile
2007 Foz do Iguaçu kánoe C2 hlídky muži Jaroslav Pospíšil, J. Volf, O. Štěpánek, M. Jiras, T. Máder, D. Mrůzek Zlatá medaile
2007 Foz do Iguaçu kánoe C2 hlídky muži David Mrůzek, J. Volf, O. Štěpánek, M. Jiras, T. Máder, J. Pospíšil Zlatá medaile
2007 Foz do Iguaçu kajak K1 hlídky ženy Štěpánka Hilgertová, I. Pavelková, M. Sadilová Stříbrná medaile
2007 Foz do Iguaçu kajak K1 hlídky ženy Irena Pavelková, Š. Hilgertová, M. Sadilová Stříbrná medaile
2007 Foz do Iguaçu kajak K1 hlídky ženy Marcela Sadilová, Š. Hilgertová, I. Pavelková Stříbrná medaile
2007 Foz do Iguaçu kánoe C1 hlídky muži Stanislav Ježek, T. Indruch, J. Mašek Bronzová medaile
2007 Foz do Iguaçu kánoe C1 hlídky muži Tomáš Indruch, S. Ježek, J. Mašek Bronzová medaile
2007 Foz do Iguaçu kánoe C1 hlídky muži Jan Mašek, S. Ježek, T. Indruch Bronzová medaile
2007 Foz do Iguaçu kajak K1 hlídky muži Ivan Pišvejc, V. Hradilek, L. Hilgert Bronzová medaile
2007 Foz do Iguaçu kajak K1 hlídky muži Vavřinec Hradilek, I. Pišvejc, L. Hilgert Bronzová medaile
2007 Foz do Iguaçu kajak K1 hlídky muži Luboš Hilgert ml., I. Pišvejc, V. Hradilek Bronzová medaile
2007 Foz do Iguaçu kajak K1 ženy Štěpánka Hilgertová Bronzová medaile
2009 La Seu d'Urgell kajak K1 hlídky muži Ivan Pišvejc, V. Hradilek, M. Buchtel Zlatá medaile
2009 La Seu d'Urgell kajak K1 hlídky muži Vavřinec Hradilek, I. Pišvejc, M. Buchtel Zlatá medaile
2009 La Seu d'Urgell kajak K1 hlídky muži Michal Buchtel, I. Pišvejc, V. Hradilek Zlatá medaile
2010 Tacen kajak K1 hlídky ženy Štěpánka Hilgertová, I. Pavelková, M. Řihošková Zlatá medaile
2010 Tacen kajak K1 hlídky ženy Irena Pavelková, Š. Hilgertová, M. Řihošková Zlatá medaile
2010 Tacen kajak K1 hlídky ženy Marie Řihošková, Š. Hilgertová, I. Pavelková Zlatá medaile
2010 Tacen kánoe C2 hlídky muži Jaroslav Volf, O. Štěpánek, T. Koplík, J. Vrzáň, L. Přinda, J. Havlíček Stříbrná medaile
2010 Tacen kánoe C2 hlídky muži Ondřej Štěpánek, J. Volf, T. Koplík, J. Vrzáň, L. Přinda, J. Havlíček Stříbrná medaile
2010 Tacen kánoe C2 hlídky muži Tomáš Koplík, J. Volf, O. Štěpánek, J. Vrzáň, L. Přinda, J. Havlíček Stříbrná medaile
2010 Tacen kánoe C2 hlídky muži Jakub Vrzáň, J. Volf, O. Štěpánek, T. Koplík, L. Přinda, J. Havlíček Stříbrná medaile
2010 Tacen kánoe C2 hlídky muži Lukáš Přinda, J. Volf, O. Štěpánek, T. Koplík, J. Vrzáň, J. Havlíček Stříbrná medaile
2010 Tacen kánoe C2 hlídky muži Jan Havlíček, J. Volf, O. Štěpánek, T. Koplík, J. Vrzáň, L. Přinda Stříbrná medaile
2010 Tacen kajak K1 muži Vavřinec Hradilek Stříbrná medaile
2010 Tacen kánoe C1 hlídky muži Stanislav Ježek, J. Mašek, M. Jáně Bronzová medaile
2010 Tacen kánoe C1 hlídky muži Jan Mašek, S. Ježek, M. Jáně Bronzová medaile
2010 Tacen kánoe C1 hlídky muži Michal Jáně, S. Ježek, J. Mašek Bronzová medaile
2011 Bratislava kánoe C1 ženy Kateřina Hošková Zlatá medaile
2011 Bratislava kajak K1 hlídky ženy Štěpánka Hilgertová, I. Pavelková, K. Kudějová Stříbrná medaile
2011 Bratislava kajak K1 hlídky ženy Irena Pavelková, Š. Hilgertová, K. Kudějová Stříbrná medaile
2011 Bratislava kajak K1 hlídky ženy Kateřina Kudějová, Š. Hilgertová, I. Pavelková Stříbrná medaile
2011 Bratislava kánoe C1 hlídky muži Stanislav Ježek, V. Gebas, T. Indruch Bronzová medaile
2011 Bratislava kánoe C1 hlídky muži Vítězslav Gebas, S. Ježek, T. Indruch Bronzová medaile
2011 Bratislava kánoe C1 hlídky muži Tomáš Indruch, S. Ježek, V. Gebas Bronzová medaile
2013 Praha kánoe C2 hlídky muži Ondřej Karlovský, J. Jáně, J. Kašpar, M. Šindler, J. Volf, O. Štěpánek Zlatá medaile
2013 Praha kánoe C2 hlídky muži Jakub Jáně, O. Karlovský, J. Kašpar, M. Šindler, J. Volf, O. Štěpánek Zlatá medaile
2013 Praha kánoe C2 hlídky muži Jonáš Kašpar, O. Karlovský, J. Jáně, M. Šindler, J. Volf, O. Štěpánek Zlatá medaile
2013 Praha kánoe C2 hlídky muži Marek Šindler, O. Karlovský, J. Jáně, J. Kašpar, J. Volf, O. Štěpánek Zlatá medaile
2013 Praha kánoe C2 hlídky muži Jaroslav Volf, O. Karlovský, J. Jáně, J. Kašpar, M. Šindler, O. Štěpánek Zlatá medaile
2013 Praha kánoe C2 hlídky muži Ondřej Štěpánek, O. Karlovský, J. Jáně, J. Kašpar, M. Šindler, J. Volf Zlatá medaile
2013 Praha kajak K1 muži Vavřinec Hradilek Zlatá medaile
2013 Praha kajak K1 hlídky ženy Štěpánka Hilgertová, K. Kudějová, E. Ornstová Zlatá medaile
2013 Praha kajak K1 hlídky ženy Kateřina Kudějová, Š. Hilgertová, E. Ornstová Zlatá medaile
2013 Praha kajak K1 hlídky ženy Eva Ornstová, Š. Hilgertová, K. Kudějová Zlatá medaile
2013 Praha kánoe C2 muži Jaroslav Volf, O. Štěpánek Stříbrná medaile
2013 Praha kánoe C2 muži Ondřej Štěpánek, J. Volf Stříbrná medaile
2013 Praha kajak K1 muži Jiří Prskavec Stříbrná medaile
2013 Praha kánoe C1 hlídky ženy Kateřina Hošková, M. Jančová, A. Koblencová Stříbrná medaile
2013 Praha kánoe C1 hlídky ženy Monika Jančová, K. Hošková, A. Koblencová Stříbrná medaile
2013 Praha kánoe C1 hlídky ženy Anna Koblencová, K. Hošková, M. Jančová Stříbrná medaile
2014 Deep Creek Lake kánoe C1 hlídky muži Michal Jáně, V. Gebas, J. Mašek Stříbrná medaile
2014 Deep Creek Lake kánoe C1 hlídky muži Vítězslav Gebas, M. Jáně, Jan Mašek Stříbrná medaile
2014 Deep Creek Lake kánoe C1 hlídky muži Jan Mašek, M. Jáně, V. Gebas Stříbrná medaile
2014 Deep Creek Lake kajak K1 hlídky muži Jiří Prskavec, V. Hradilek, V. Přindiš Stříbrná medaile
2014 Deep Creek Lake kajak K1 hlídky muži Vavřinec Hradilek, J. Prskavec, V. Přindiš Stříbrná medaile
2014 Deep Creek Lake kajak K1 hlídky muži Vít Přindiš, J. Prskavec, V. Hradilek Stříbrná medaile
2014 Deep Creek Lake kánoe C2 hlídky muži Ondřej Karlovský, J. Jáně, J. Kašpar, M. Šindler, T. Koplík, J. Vrzáň Bronzová medaile
2014 Deep Creek Lake kánoe C2 hlídky muži Jakub Jáně, O. Karlovský, J. Kašpar, M. Šindler, T. Koplík, J. Vrzáň Bronzová medaile
2014 Deep Creek Lake kánoe C2 hlídky muži Jonáš Kašpar, O. Karlovský, J. Jáně, M. Šindler, T. Koplík, J. Vrzáň Bronzová medaile
2014 Deep Creek Lake kánoe C2 hlídky muži Marek Šindler, O. Karlovský, J. Jáně, J. Kašpar, T. Koplík, J. Vrzáň Bronzová medaile
2014 Deep Creek Lake kánoe C2 hlídky muži Tomáš Koplík, O. Karlovský, J. Jáně, J. Kašpar, M. Šindler, J. Vrzáň Bronzová medaile
2014 Deep Creek Lake kánoe C2 hlídky muži Jakub Vrzáň, O. Karlovský, J. Jáně, J. Kašpar, M. Šindler, T. Koplík Bronzová medaile
2015 Londýn kajak K1 muži Jiří Prskavec Zlatá medaile
2015 Londýn kajak K1 hlídky muži Jiří Prskavec, V. Hradilek, O. Tunka Zlatá medaile
2015 Londýn kajak K1 hlídky muži Vavřinec Hradilek, J. Prskavec, O. Tunka Zlatá medaile
2015 Londýn kajak K1 hlídky muži Ondřej Tunka, J. Prskavec, V. Hradilek Zlatá medaile
2015 Londýn kajak K1 ženy Kateřina Kudějová Zlatá medaile
2015 Londýn kajak K1 hlídky ženy Kateřina Kudějová, V. Vojtová, Š. Hilgertová Zlatá medaile
2015 Londýn kajak K1 hlídky ženy Veronika Vojtová, K. Kudějová, Š. Hilgertová Zlatá medaile
2015 Londýn kajak K1 hlídky ženy Štěpánka Hilgertová, K. Kudějová, V. Vojtová Zlatá medaile
2015 Londýn kánoe C1 ženy Kateřina Hošková Stříbrná medaile
2015 Londýn kánoe C1 hlídky ženy Kateřina Hošková, M. Jančová, T. Fišerová Stříbrná medaile
2015 Londýn kánoe C1 hlídky ženy Monika Jančová, K. Hošková, T. Fišerová Stříbrná medaile
2015 Londýn kánoe C1 hlídky ženy Tereza Fišerová, K. Hošková, M. Jančová Stříbrná medaile
2017 Pau kajak K1 muži Ondřej Tunka Zlatá medaile
2017 Pau kajak K1 hlídky muži Jiří Prskavec, O. Tunka, V. Přindiš Zlatá medaile
2017 Pau kajak K1 hlídky muži Ondřej Tunka, J. Prskavec, V. Přindiš Zlatá medaile
2017 Pau kajak K1 hlídky muži Vít Přindiš, J. Prskavec, O. Tunka Zlatá medaile
2017 Pau kajak K1 muži Vít Přindiš Stříbrná medaile
2017 Pau kánoe C1 ženy Tereza Fišerová Stříbrná medaile
2017 Pau kánoe C1 hlídky ženy Tereza Fišerová, M. Jančová, E. Říhová Bronzová medaile
2017 Pau kánoe C1 hlídky ženy Monika Jančová, T. Fišerová, E. Říhová Bronzová medaile
2017 Pau kánoe C1 hlídky ženy Eva Říhová, T. Fišerová, M. Jančová Bronzová medaile
2017 Pau kánoe C2 mix Veronika Vojtová, J. Mašek Bronzová medaile
2017 Pau kánoe C2 mix Jan Mašek, V. Vojtová Bronzová medaile

Žebříček medailistů[editovat | editovat zdroj]

Muži[editovat | editovat zdroj]

Jméno Disciplína Zlato Stříbro Bronz Celkem Období Poznámka
Jaroslav Volf kánoe Zlatá medaileZlatá medaileZlatá medaileZlatá medaileZlatá medaileZlatá medaile Stříbrná medaileStříbrná medaileStříbrná medaile 9 1999-2013
Ondřej Štěpánek kánoe Zlatá medaileZlatá medaileZlatá medaileZlatá medaileZlatá medaileZlatá medaile Stříbrná medaileStříbrná medaileStříbrná medaile 9 1999-2013
Marek Jiras kánoe Zlatá medaileZlatá medaileZlatá medaileZlatá medaileZlatá medaileZlatá medaile Stříbrná medaile Bronzová medaile 8 1993-2007
Tomáš Máder kánoe Zlatá medaileZlatá medaileZlatá medaileZlatá medaileZlatá medaileZlatá medaile Stříbrná medaile Bronzová medaile 8 1993-2007
Jaroslav Pospíšil kánoe Zlatá medaileZlatá medaileZlatá medaileZlatá medaileZlatá medaile 5 1995-2007
Jiří Rohan kánoe Zlatá medaileZlatá medaileZlatá medaileZlatá medaile Stříbrná medaileStříbrná medaileStříbrná medaileStříbrná medaileStříbrná medaile Bronzová medaile 10 1985-1997 5 medailí za Československo (1/4/0)
Miroslav Šimek kánoe Zlatá medaileZlatá medaileZlatá medaileZlatá medaile Stříbrná medaileStříbrná medaileStříbrná medaileStříbrná medaileStříbrná medaile Bronzová medaile 10 1985-1997 5 medailí za Československo (1/4/0)
Jaroslav Pollert kánoe Zlatá medaileZlatá medaileZlatá medaileZlatá medaile 4 1995-2006
Jiří Prskavec kajak Zlatá medaileZlatá medaileZlatá medaile Stříbrná medaileStříbrná medaile Bronzová medaileBronzová medaile 7 1995-2017
Vavřinec Hradilek kajak Zlatá medaileZlatá medaileZlatá medaile Stříbrná medaileStříbrná medaile Bronzová medaile 6 2007-2015
Ondřej Tunka kajak Zlatá medaileZlatá medaileZlatá medaile 3 2015-

Ženy[editovat | editovat zdroj]

Jméno Disciplína Zlato Stříbro Bronz Celkem Období Poznámka
Štěpánka Hilgertová kajak Zlatá medaileZlatá medaileZlatá medaileZlatá medaileZlatá medaileZlatá medaileZlatá medaile Stříbrná medaileStříbrná medaileStříbrná medaileStříbrná medaileStříbrná medaile Bronzová medaileBronzová medaile 14 1989-2015 2 medaile za Československo (0/1/1)
Irena Pavelková kajak Zlatá medaileZlatá medaileZlatá medaile Stříbrná medaileStříbrná medaileStříbrná medaileStříbrná medaile 7 2002-2011
Kateřina Kudějová kajak Zlatá medaileZlatá medaileZlatá medaile Stříbrná medaile 4 2011-2015

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]