Wikipedie:Všechno smazat, všechny zablokovat

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Zkratka:
  • WP:VSVZ
Název tohoto článku není z technických důvodů zcela správný. Správný název by měl být Emblem-very-very-evil.svg'!!!VSVZ!!!'.
Typický zástupce kliky
Související informace naleznete také na stránkách Niccolò Machiavelli, Vlad III. Dracula a Adolf Hitler.

VSVZ je zkratka používaná příslušníky Mazacího komanda a členy ÚVV KW (Ústřední výkonný výbor Kliky Wikipedie). Je tedy jasné, že její význam bude také plně poplatný fundamentálnímu a militantnímu delecionismu. Toto sousloví by se dalo svou používaností i ultimátností přirovnat k okřídlenému Na EN wiki to tak mají. Jeho skutečný význam se však dotýká netušených hlubin zla™.

Všechno smazat, všechny zablokovat! © Chmee2

Tato slova jsou běžně používána jako ultimátní argument, za nímž se ve skutečnosti skrývá nepředstavitelná touha vládnout a ovládat. Jsou pronášena jako kultovní výzva k zahájení mazacích rejdů, lynčování a banování uživatelů, a co je snad nejhorší a nejodpornější, k ██████████████████ ! Je to sice neuvěřitelné, ale je to tak.

Jejich typickou obětí je začátečník, který přijde a v dobré víře založí jeden z hodnotných článků. Klikaři však okamžitě přispěchají a se zarudlými obličeji a hřmotným řevem „VSVZ! Okamžitě!“ se do něj pustí. Další častou obětí tohoto kryptofašisticko-komunisticko-Ku-Klux-Klano-<doplňte nenáviděnou ideologii či náboženství> hesla se stávají nebozí diskutující, kteří si naivně myslí, že se pouze snaží hájit svobodu slova a projevu. S těmito je zacházeno vůbec nejhůř, jsou mučeni, lynčováni a nakonec upalováni na špičatých kůlech o půlnoci za zběsilého křepčení klikařů kolem ohně, přičemž klikaři, pořvávaje „VVV! VSVZ!!“, civí svými lačnými zraky na smažící se oběti, přemýšlejíce již o tom, koho dalšího by napíchli na kůl.

Klikaři jdou samozřejmě s dobou a i během pandemie covidu-19 dodržují pravidlo 3R: revert, rychlosmaz, reblok.

Podzemní hnutí odporu[editovat | editovat zdroj]

Nápis praví: „odpor“ – odbojová skupina se nebojí dát o sobě vědět

Několik odvážných uživatelů se však nevzdává naděje a zakládá odbojovou organizaci, která má za cíl překazit akce samozvaných diktátorů z řad kliky. Jedině jim můžeme poděkovat za to, že Wikipedie je stále ještě místo, kde se dá svobodně vyjadřovat. Podařilo se zjistit, že pro tuto odbojovou skupinu používají kádrováci kliky hanlivé kódové označení Al Pacino, což je zkratka z Aliance protivných a cynických idiotských notorických otravů.

Podle posledních zpráv o odbojové skupině víme, že se její členové nuceně skrývají v lesích jižních Čech, pražském podsvětí nebo na brněnském výstavišti. Mají však své tajné agenty i uvnitř jádra kliky, a tak se jim ji daří pozvolna ničit zevnitř. Dokonce se jim daří poslední dobou získávat i čím dál tím větší pozornost veřejnosti a přidávají se k nim i noví uživatelé. Držme jim palec!