Dolph Ziggler: Porovnání verzí

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Přidáno 30 bajtů ,  před 6 měsíci
Narovnání přesměrování WWE
m (Přidání {{Autoritní data}}; kosmetické úpravy)
(Narovnání přesměrování WWE)
'''Nicholas Theodore "Nick" Nemeth''' (* [[27. červenec|27. července]] [[1980]]) je americký profesionální wrestler, který působí v [[World Wrestling Entertainment|WWE]]. Je součástí rosteru [[SmackDown]] pod jménem '''Dolph Ziggler'''. Také je známý pro svoje působení v Spirit Squad jako '''Nicky''' v roce 2006.
 
Nemeth podepsal s [[World Wrestling Entertainment|WWE]] vývojovou smlouvu v roce 2004 a byl přiřazen do Ohio Valley Wrestling (OVW). Do [[WWE Raw|Raw]] byl přesumut v roce 2005 jako manažer Kerwina White. Nicméně byl krátce potom poslán zase zpátky do OVW, kde nastoupil do týmu Spirit Squad. V Raw debutoval v lednu 2006 a předtím, než byl opět přidělen k OVW vyhrál světový tag teamový titul.
 
V září 2007 byl poslán do Florida Championship Wrestling (FCW) kde vytvořil tým s Bradem Allenem. Jednou vyhrál šampionát FCW a jednou týmový s Gavinem Spearsem jako jeho partnerem. Do Raw se vrátil v září 2008 a v dubnu 2009 byl přesunut do SmackDownu. 28. července vyhrál poprvé mezikontinentální titul. Tento titul držel pět měsíců, až do ledna 2011. V březnu se vrátil do rosteru [[WWE Raw|Raw]] a vyhrál šampionát Spojených států. US tittle držel 182 dní a obhájil ho proti Kofimu Kingstonovi, Alexy Rilleymu, Jacku Swaggerovi, Wadu Barrettovi, Zacku Ryderovi, Morrisonovi a pak ho na TLC 2011 proti, už zmiňovanému, Zacku Ryderovi. Mezitím co byl US championem, dostal i několik možností k zisku [[WWE Championship|WWE titulu]], ale ani jednou se mu to nepodařilo a to ani na Royal Rumble 2012, proti [[CM Punk]]ovi a ani v elimination chamberu kleci s dalšími 4-my a hlavním championem CM Punkem.
263 821

editací

Navigační menu