Přeskočit na obsah

Diskuse s wikipedistou:Ajj: Porovnání verzí

Obsah stránky není podporován v jiných jazycích.
Přidat téma
Přidáno 1 412 bajtů ,  před 9 lety
m
Robot: Nahrazuji šablonu: Interwiki
m (napřímení redirectu šablony (data od Dannyho B.))
m (Robot: Nahrazuji šablonu: Interwiki)
== Rady ==
 
 
{{Interwiki}}
Zdravím. Děkuji za všechny vytvořené články. Chci Vás však poprosit o '''přidávání „odkazů interwiki“''', tedy [[Nápověda:Mezijazykové odkazy|mezijazykových odkazů]] na Wikipedie v ostatních jazycích. Mají syntaxi <tt><nowiki>[[kód jazyka:Název článku v daném jazyce]]</nowiki></tt>, umístěny bývají ve spodní části zdrojového kódu článku, po uložení se zobrazí v navigačním panelu při levém okraji pod ostatními panely. Vizte <span class="plainlinks">[http://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Gibbs%C5%AFv_z%C3%A1kon_f%C3%A1z%C3%AD&diff=prev&oldid=1362688 příklad]</span> jak by měly vypadat.
 
# Je třeba vyhledat identické heslo v angličtině nebo jiném jazyce a tento kód okopírovat ze spodní části tamního článku. Právě tento krok vyžaduje člověka, není automatizovaný.
# Mezi takto získané odkazy připište <code><nowiki>[[en:název v onom jazyce]]</nowiki></code>, protože v cizojazyčné verzi pochopitelně není odkaz na původní článek. Umístěte ho na správné místo v abecedním pořadí podle kódů jazyků.
# Srovnané odkazy uložte do českého článku.
# Odkaz na český článek v této formě dopište na správné místo do článku anglického.
 
O rozšíření do dalších jazykových verzí se už obvykle postarají roboti. Vaše články budou o krok blíže [[Wikipedie:Dokonalý článek|dokonalosti]]. Díky.
 
Děkuji za Vaše příspěvky do Wikipedie. Zároveň bych Vás chtěl poprosit, abyste každé nově vzniklé heslo opatřil příslušnou kategorií (popř. kategoriemi). Dělá se to připsáním '''<tt><nowiki>[[Kategorie:</nowiki>''Název kategorie''<nowiki>]]</nowiki></tt>''', například '''<tt><nowiki>[[Kategorie:Němečtí fyzikové]]</nowiki></tt>''' na novou řádku u konce stránky.
1 646 536

editací