Kerio

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Kerio
Logo
Logo
Základní údaje
Datum založení 1997
Adresa sídla San José, Spojené státy americké
Charakteristika firmy
Identifikátory
Oficiální web www.kerio.com
Některá data mohou pocházet z datové položky.
Business Center Bohemia, kde sídlila plzeňská pobočka Keria.

Kerio Technologies je softwarová firma, založená v roce 2001 a sídlící v Silicon Valley v USA. Zabývá se vývojem softwarových nástrojů na zabezpečení internetové komunikace, poštovních serverů a firewallů pro malé a středně velké sítě.

Společnost má centrálu v kalifornském San Jose a pobočky v České republice, Velké Británii, Rusku, Austrálii a Brazílii. Mezi partnery Kerio Technologies při vývoji softwarových technologií patří například společnost Sophos.

Produkty[editovat | editovat zdroj]

  • Kerio Connect - poštovní server s groupwarovými vlastnostmi pro firemní sítě. Obsahuje technologie, jejichž smyslem je ochrana uživatelů pošty před odposlechem, napadením viry a nevyžádanými e-maily.
  • Kerio Control - softwarové řešení pro zabezpečený přístup k Internetu. Umožňuje nastavení speciální uživatelské přístupové politiky, je vybaven VPN serverem a je k dispozici rovněž ve verzích s interním antivirem Sophos AV a s integrovaným modulem Kerio Control Web Filter. Kerio Control je k dispozici rovněž jako hardwarové zařízení Kerio Control Box.
  • Kerio Operator - je softwarová pobočková ústředna (PBX), která umožňuje malým a středním firmám zlepšit komunikaci, kontrolovat náklady a být k zastižení kdekoliv. Produkt Kerio Operator klade důraz na snadnou použitelnost pro správce i koncové uživatele. 

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]