Julia Volkovová

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Julia Volkovová
Julia Volkova.jpg
Narození 20. února 1985 (33 let)
Moskva
Alma mater Státní hudební učiliště Gněsinových
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Julia Volková (rusky Ю́лия Оле́говна Во́лкова, Julia Olegovna Volkova; * 20. února 1985 Moskva) je ruská zpěvačka, členka dívčího hudebního dua t.A.T.u. Volková je známá pro svůj charakteristický hlas.

Životopis[editovat | editovat zdroj]

Narodila se v Moskvě. Její otec je ruský podnikatel a businessman Oleg Viktorovič Volkov a matka kadeřnice Larissa Viktorovna Volkova. Již v šesti letech začala navštěvovat základní uměleckou školu, hru na piáno a herectví. V jedenácti letech přestoupila na uměleckou školu pro nadané talenty v Moskvě. Je hudebně a herecky vzdělaná a vystudovala Státní hudební a hereckou universitu v Moskvě. V roce 1999 vyhrála konkurz spolu s Lenou Katinou na ruské popové duo t.A.T.u.

V květnu 2004 ohlásila, že je těhotná se svým dlouhodobým přítelem Pavlem (Pašou) Sidorovem. Její první dítě se narodilo 23. září 2004 a dostalo jméno Viktoria. Následně se rozešla se Sidorovem na jaře roku 2005, ale nezůstala sama nadlouho. Při natáčení nového alba t.A.T.u. navázala vztah s rusko-americkým podnikatelem Tigranem.

V roce 2011 vydala Julia svou singlovou písničku s názvem „All Because of You“ v ruštině „Sdvinu mir“. Hned poté navazuje s dalšími hitovkami a to „Rage“ nebo „Woman All The Way Down“.

V roce 2012 se prostřednictvím ruského národního kola pokoušela reprezentovat svoji zemi na Eurovizi a to v duetu s bývalým vítězem soutěže Dimou Bilanem. [1] Julia již na Eurovision Song Contest vystoupila v roce 2003 jako členka t.A.T.u. Letos v součtu hlasování televizních diváků a porotců nakonec skončila v národním kole na druhém místě a na soutěž se tak nepodívá.[2] Julia Volkova spolu se svojí kolegyní v roce 2012 vystoupila po 3. letech v rumuňském hlasu a v roce 2013 již několikrát spolu vystupovali. Zpívaly také na olympiádě v Soči a poté zveřejnily nový videoklip s názvem Любовь в каждом мгновении (Love In Every Moment ). Poté ohlásily rozpad a Julia vydala novou píseň Stand up. Julia má dnes velmi poškozený hlas. Po operaci v roce 2012 je její hlas velmi hluboký a doslova vyřvaný. Sama řekla, že Nas ne dogonjat by dokázal zazpívat málo kdo. Dnes již je její hlas lepší a vypadá to s ní velmi dobře.

Odkazy[editovat | editovat zdroj]

Reference[editovat | editovat zdroj]

  1. http://escportal.cz/rusko-zna-hvezdnou-sestavu-narodniho-kola/
  2. http://escportal.cz/bilan-a-volkova-zpochybnuji-vysledky-ruskeho-kola/

Související články[editovat | editovat zdroj]

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]