Iveta Maurerová

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Iveta Maurerová
Narození 26. července 1998 (21 let)
Znojmo

Iveta Maurerová (* 26. července 1998 Znojmo) je česká modelka a vítězka nultého ročníku obnovené národní soutěže krásy Miss České republiky z roku 2018.

Iveta Maurerová, Miss České republiky 2018

Osobní život[editovat | editovat zdroj]

Pochází ze Znojma, kde také vystudovala osmileté gymnázium. V současnosti studuje na Univerzitě v Pardubicích. Studuje tam ekonomickou - správní fakultu.

Kariéra v modelingu[editovat | editovat zdroj]

Svoji kariéru modelky začala Iveta Maurerová v menší modelingové agentuře Victoria Agency. Od 16 let působila v brněnské modelingové agentuře DFC Fashion Club. V roce 2019 Maurerová zahájila spolupráci s modelingovou agenturou Pure Models. Iveta Maurerová jako modelka vystupuje na řadě akcí, například Czech Fashion Week.[1]

Soutěže krásy[editovat | editovat zdroj]

Iveta Maurerová se v začátcích své kariéry modelky účastnila menších soutěží krásy Miss Taneční, Dívka České republiky a Miss Junior. Za první významnější úspěch se dá považovat 2. místo Miss Léta v roce 2017. V roce 2018 vyhrála národní soutěž krásy Miss České republiky.[2] Od roku 2019 je členkou organizačního týmu Miss České republiky. Zároveň se dále věnuje modelingu.

Reference[editovat | editovat zdroj]

  1. Miss České republiky s Czech Fashion Week uzavřeli spolupráci! - Kultura - Český Metropol. www.tydeniky.cz [online]. [cit. 2019-07-23]. Dostupné online. 
  2. Známe vítězku Miss Léta 2018, ale i nultou Miss České republiky. Prima [online]. [cit. 2019-07-23]. Dostupné online. (česky) 

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]