Hotel Moskva (Zlín)

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání
Interhotel Moskva, Zlín
Interhotel Moskva
Interhotel Moskva
Základní informace
Adresa

Interhotel Moskva
náměstí Práce č.p. 2512
Zlín
760 01  Zlín 1

recepce@hotelmoskva.cz
http://hotelmoskva.cz/

577 561 111
Zeměpisné souřadnice

Interhotel Moskva (dříve Společenský dům) je jedenáctipodlažní hotel na náměstí Práce v centru Zlína. Stavba byla započata podle studie architekta Miroslava Lorence z roku 1931, po neshodách byla dokončena podle návrhu Vladimíra Karfíka v roce 1933. Nosná konstrukce je železobetonová s použitím standardního modulu 6,15 × 6,15 m.

Interhotel Moskva prošel v roce 2015 rozsáhlou interiérovou rekonstrukcí. Hotel je ideální kongresové centrum s výhodnou polohou v centru Zlína. Nově zrekonstruovaný hotel splňuje požadavky kategorie 4**** a nabízí mimořádný komfort moderních pokojů včetně špičkového vybavení konferenčního zázemí. Hotel nabízí 2 Kongresové sály a 5 salonků.[1]

Unikátní je také nabídka 4 restaurace, mezi které patří irská restaurace SteakHouse Legenda; originální indická restaurace Srí Lanka s autentickým šéfkuchařem pocházejícím přímo z tohoto ostrova; Restaurace Bohémia, které jsou vhodné mimo jiné také pro pořádání svateb, soukromých akcí a večírků[2] a Bowling Pizza s 3 bowlingovými dráhami.

Reference[editovat | editovat zdroj]

  1. Interhotel Moskva a.s.. hotelmoskva.cz [online].  [cit. 2016-10-19]. Dostupné online.  
  2. - Restaurace Bohemia Zlín. Restaurace Bohemia Zlín [online].  [cit. 2016-10-19]. Dostupné online.  (cs-CZ) 

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]