Diskuse s wikipedistou:Pulin

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

--Kuvaly 19:13, 18. 2. 2008 (UTC)


Děkuji za Vaše příspěvky do Wikipedie. Zároveň Vás však prosím o častější používání tlačítka Ukázat náhled. To Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, ale nic se nezapisuje do historie článku ani do seznamu posledních změn. Stránka posledních změn je pro wikipedisty velmi důležitá, jelikož se na ní zobrazují veškeré změny ve Wikipedii. Při častém ukládání jednoho článku jednou osobou se poslední změnyhistorie článku zbytečně přeplňují a znepřehledňují.

Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, zadejte do pole Shrnutí stručný popis Vámi provedených změn a změny uložte. Uložením zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou na článek vrhnout, opravit překlepy či jej doplnit. V případě častého ukládání hrozí riziko, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Díky moc za pochopení. --Nolanus C E 17:23, 19. 2. 2008 (UTC)

Vyšší rostliny[editovat zdroj]

Smazal jsem některé přebytečné informace, které jste přidal/a do článku vyšší rostliny. Opravdu do něj nepatří informace o registru Florius, jakkoliv je to jistě zajímavý projekt. Také bych vás chtěl poprosit: Když máte třeba text "Sasanka (Anemone)", stačí, když umístíte wikiodkaz na slovo "sasanka", ne na latinu. Takže takhle: sasanka (Anemone), ne sasanka (Anemone). Díky za pochopení. --Vojtech.dostal 17:23, 19. 2. 2008 (UTC)

Úmluva o mezinárodním obchodu s ohroženými druhy volně žijících živočichů a rostlin[editovat zdroj]

Děkuji za rozšíření článku Úmluva o mezinárodním obchodu s ohroženými druhy volně žijících živočichů a rostlin a rostlin za doplnění referencí. Chtělo by to však vysvětlivky k dodatkům za jednotlivými druhy "=484" nebo "°507". Pokud nejsou pro článek ve Wikipedii důležité, možná by bylo lepší je odstranit.

Máte však reference také k odstavcům Přínosy CITES a Problémy CITES? Takto to moc neodpovídá nezaujatému úhlu pohledu nebo to naznačuje i vlastní výzkum. Bylo by třeba reference z obou stran. --Sedmikráska 18:16, 19. 2. 2008 (UTC)

Subpahýly[editovat zdroj]

Děkuji Vám za první informace v článku Venofarmakum. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli označit jako pahýl. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. -- Mercy (|Ω) 20:09, 25. 2. 2008 (UTC)

P.S.: Je mi to líto, ale to samé platí i pro ostatní hesla, která jste založil během dnešního večera.

Co kdybyste zkusil vytvořit třeba článek Léčiva, kde byste výše zmiňované články umístil do jednotlivých odstavců? třeba něco jako je Seznam postav z Harryho Pottera Vanessa 12:34, 26. 2. 2008 (UTC)
Článek Léčiva už existuje, chtělo by to jiný název. :-) --Pajast 20:53, 26. 2. 2008 (UTC)

Pane kolego/paní kolegyně, též prosím, abyste nevytvářel(a) subpahýly. Ostatní kolegy prosím, aby tyto články nenominovali na smazání, ale označili je šablonou {{Subpahýl}} a případně mě informovali na mé diskusní stránce. Pokusím se s nimi postupně něco udělat (aspoň pahýl). Děkuji za pochopení. --Pajast 20:53, 26. 2. 2008 (UTC)

Ochrana genofondu rostlin[editovat zdroj]

Dobrý den, navrhl jsem vámi editované heslo Ochrana genofondu rostlin na smazání. Mě to nepřipadá jako heslo hodné encyklopedie ale jako slohový útvar. Neberte si to nijak špatně.--Juan de Vojníkov 17:53, 27. 2. 2008 (UTC)

Dermatologikum[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Dermatologikum. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Nadvšenec (diskuse) 10. 12. 2015, 14:53 (CEST)Odpovědět[odpovědět]

Kulton[editovat zdroj]

Děkuji Vám za informace v článku Kulton. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavek na ověřitelnost. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby bylo možné jej označit jako plnohodnotný článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. Především se jedná o samotný název článku. Kde jste ho našel? --Rosičák (diskuse) 9. 10. 2016, 18:04 (CEST)Odpovědět[odpovědět]