Diskuse s wikipedistou:Jagro

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání

Crystal Clear app kuser.png

Amsn icon 0.97.png

Mail-reply-sender.svg

Paperback book black gal.svg

Exquisite-gimp2.png

O mně Diskuse E-mail Příspěvky Galerie

Vysvětlivky a rady[editovat | editovat zdroj]

Gnome-sticky-notes-applet.png
Co si přečíst, než mi napíšete?
Pokud jste odpověď nenalezli, neváhejte mi napsat

Slavín (kopec)[editovat | editovat zdroj]

Dobrý den, napsal jsem do diskuze u článku Vámi založeného – Diskuse:Slavín (kopec). Prosím o reakci. --LaSo (diskuse) 6. 1. 2014, 18:14 (UTC)

Ahoj (dle tvé UP :). Koukám do Geonames a opravdu nic; jenom rozhledna a zámek… Tenkrát článek vznikl jako rychlopahýl k fotkám, protože na něj vedl odkaz. Takže směle slučuj, ale nějak šetrně prosím zachovej odkazy. Díky, — Jagro (diskuse) 7. 1. 2014, 02:00 (UTC)
OK. --LaSo (diskuse) 8. 1. 2014, 19:46 (UTC)

Tak co?[editovat | editovat zdroj]

Tak co?. --Kychot (diskuse) 6. 1. 2014, 23:36 (UTC)

Odpověděl jsem ti u předsedy. Zamluvil jsem Respublicu jako staré, známé, dobré místo. Když někdo chce vymýšlet novinky, tak ať to dělá dříve. :) — Jagro (diskuse) 7. 1. 2014, 02:00 (UTC)

Zkrácení článku týdne[editovat | editovat zdroj]

Ahoj, je nějaké standardizované rozlišení monitoru, na který se Wikipedie navrhuje? Ty jsi zkrátil článek tohoto týdne s odůvodněním, že byl levý sloupeček příliš dlouhý. Po zkrácení jsem zas já měl pravý slopeček příliš dlouhý. Co tedy rozhodne o vhodníém řešení? --Jan Polák (diskuse) 17. 2. 2014, 12:25 (UTC)

Ahoj, jako nejrozšířenější rozlišení je bráno 1366×768, dle kterého jsem sloupce upravoval. Také mám po připojení k externímu monitoru levý sloupec o malinko kratší, ale při přidání oněch dvou odstavců je při klasickém rozlišení rozdíl opravdu markantní… Pokud se ti chce článek upravovat, po přidání dvou–tří řádků by byl stav naprosto ideální; ale to by bylo nutno rozházet odstavce atd. Zdravím, — Jagro (diskuse) 17. 2. 2014, 23:50 (UTC)

Díky[editovat | editovat zdroj]

Díky za smazání mojí stránky. Ne jenom tobě ale děkuji všem tady úžasným členům komunity české wikipedie. Je mi jasné že smažeš i tohle, asi vás to mazání baví. Snažil jsem se přijít na to co ještě udělat a psal jsem že přece všechno splňuji.. Ale stránka Airsoft Team Slavičín se vám asi nelíbila. Tímto s wikipedií končím protože je to asi zase jen uzavřená společnost lidí co si na článcích tady honí ego. Chápu že chcete udržovat pořádek ale můj článek byl o pravdivém týmu tady ve městě a lidé se o něm chtějí něco dozvědět. Doufám, že jsi měl svědomí alespoň na to, aby jsi to dočetl do konce. Pozdravuje město Slavičín.

Zdravím, nesmažu, nehoní, dočetl. Článek jsem smazal, neboť nesplňoval ani základní požadavky na encyklopedické heslo a zejména jeho významnost. Ve Wikipedii není místo pro všechna témata, o kterých by se lidé rádi dočetli – jedná se o encyklopedii s nastavenými pravidly, která Vámi vložený článek nesplňoval – proto byl smazán. S pozdravem, — Jagro (diskuse) 27. 2. 2014, 00:01 (UTC)

Reagionální a Dálkový vlak[editovat | editovat zdroj]

Ahoj, tvoje editace jsem v obou člankach revertoval. A to hlavně z 2 duvodú: Ověřeny informace si smazal jako nepravdy a doměnky a další duvod je, že sem doplnil zdroje. Dohledat se dá všecko, ale musi se chtít.--Тома646 (diskuse) 15. 3. 2014, 11:09 (UTC)

Diskutujte, prosím, o obsahu článků raději u nich, ať si toho mohou všimnout i ostatní editoři zajímající se o dané články a ať je diskuse přehledně uložena i pro budoucnost tam. V diskusních stránkách uživatelů se bude v případě potřeby těžko něco dohledávat, až se zase u oněch článků bude něco řešit. Díky za pochopení. --Bazi (diskuse) 15. 3. 2014, 11:24 (UTC)