Diskuse s wikipedistou:Fleinka

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

--Jvs 15. 6. 2011, 11:08 (UTC)

Prosím používejte tlačítko „Ukázat náhled“[editovat zdroj]

Dobrý den! Děkuji za Vaše příspěvky do Wikipedie. Zároveň Vás však prosím o častější používání tlačítka Ukázat náhled. To Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, ale nic se nezapisuje do historie článku ani do seznamu posledních změn. Stránka posledních změn je pro wikipedisty velmi důležitá, jelikož se na ní zobrazují veškeré změny ve Wikipedii. Při častém ukládání jednoho článku jednou osobou se poslední změnyhistorie článku zbytečně přeplňují a znepřehledňují.

Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, zadejte do pole Shrnutí editace stručný popis Vámi provedených změn a změny uložte. Uložením zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou na článek vrhnout, opravit překlepy či jej doplnit. V případě častého ukládání hrozí riziko, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Díky moc za pochopení. --Wespecz 5. 7. 2011, 20:06 (UTC)

WikiKytička[editovat zdroj]

Tournesol.png

Chtěl bych vám udělit drobné Wikivyznamenání ve formě „Wikikytičky“ - za vaše úpravy článku Zajícovci :-). Díky za ně!

Přeju hezký večer.
S pozdravem Reo + | 5. 7. 2011, 20:49 (UTC)

Vačík rejsčí[editovat zdroj]

Děkuji Vám za informace v článku Vačík rejsčí. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, abychom jej mohli označit jako článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení.

U tohoto článku jsem dal šablonu o urgentním upravení na rozdíl od ostatních, protože není nijak členěný. Ostatní články, které jsem označil šablonou upravit by si zasloužili rozšíření a nebo alespoň úpravu do správného wikitvaru. --MarkusAtomus 5. 7. 2011, 22:46 (UTC)

Článek Vačík rejsčí jsem již upravil. Je to sice velmi kraťoučké heslo, ale je encyklopedické myslím (z dané úpravy plyne, že o jeho odstraňování se jednat již nebude). Díky za něj. Bylo by akorát fajn, kdyby se vám podařilo dodat informace o literatuře k tématu.
(Plus poupravil jsem také vaše články o luskounech (podívejte se do Kategorie:Luskouni) - obvykle jsem popřidával pouze takzvaný Infobox a nějaké drobné formátování, jsou z nich pohledná start hesla ;). )
Přeju hezký den
S pozdravem Reo + | 6. 7. 2011, 08:34 (UTC)
Díky za zdroj ;-) Reo + | 6. 7. 2011, 23:12 (UTC)

Siréna (film)[editovat zdroj]

Děkuji Vám za informace v článku Siréna (film). Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, abychom jej mohli označit jako článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --MarkusAtomus 6. 7. 2011, 20:40 (UTC)

Barret Oliver[editovat zdroj]

Děkuji Vám za informace v článku Barret Oliver. Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, abychom jej mohli označit jako článek. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --MarkusAtomus 6. 7. 2011, 21:37 (UTC)

Outloň váhavý[editovat zdroj]

Dobrý den a díky za doplnění článku. Na Wikipedii je však záhodno šetřit tučným písmem – pojmy lze zvýraznit kurzívou nebo, což v tomto případě trochu chybí, vnitřními odkazy na články na Wikipedii (více zde: Nápověda:Vnitřní odkazy). --Valdemar (diskuse) 22. 11. 2017, 19:20 (CET)[odpovědět]