Diskuse s wikipedistou:Crsinv

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

--Juan de Vojníkov 31. 8. 2008, 14:15 (UTC)

Ladislav Kozák[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme za heslo Ladislav Kozák. Chci se zeptat, jestli by v rámci kvality bylo možno dohledat zdroj toho, že byl ten návrh ohodnocen, nejlepší mincí světa? Pak by bylo ještě dobré uvést místo narození toho pána. Děkuji. S pozdravem a práním hezkého dne --Juan de Vojníkov 31. 8. 2008, 14:15 (UTC)

Panečku, ten článek (= tak říkáme na Wikipedii heslům) se ale rozlostl. Napíšete ještě nějaký?--Juan de Vojníkov 1. 9. 2008, 05:29 (UTC)

Zdeněk Česal[editovat zdroj]

Dobrý den, díky, že experimentujete s Wikipedií. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte laskavě pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. Podzemnik 30. 12. 2009, 19:17 (UTC)

V čem konkrétně spočíval ten "experiment"? Již si nevzpomínám, jak přesně článek byl sepsán, ale mám jinou možnost psát o sportovcích, kteří nejsou každý den v Blesku, abyste si to mohl ověřit, že existují? Máme plno dobrých sportovců o kterých nikdo neví, kdo si dnes vzpomene na všechny, kteří se účastnili tolika různých mistrovství v tolika různých sportech? Měla to být série článků o méně známých sportovcích. Nechápeme jako autoři, jak jinak učinit, abyste byli spokojeni?!--Crsinv (diskuse) 9. 3. 2015, 14:20 (CET)[odpovědět]

Torchwood[editovat zdroj]

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Torchwood, a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, pošlete o tom e-mail do OTRS.

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceWikipedie:Váš první článek. Díky za pochopení.

--Juan de Vojníkov 1. 1. 2010, 09:15 (UTC)

Jak lze dokázat, že jsem to psal nezávisle na okolních článcích? --Crsinv (diskuse) 9. 3. 2015, 14:17 (CET)[odpovědět]

Velký dechový orchestr města Zlína[editovat zdroj]

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Velký dechový orchestr města Zlína, a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, pošlete o tom e-mail do OTRS.

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceWikipedie:Váš první článek. Díky za pochopení.

--Juan de Vojníkov 1. 1. 2010, 09:26 (UTC)

Jen poznámka, jelikož je to zvykem takto dělat, tak jen doplním, jako člen toho orchestru a navíc s vědomím orchestru byl text uveřejněn. Mohl byste mi předložit nějaký dokument, který přišel ze strany orchestru a nebo část vaší diskuse s prezidentem orchestru, která ukazovala, že tomu bylo tak, jak jste napsal? --Crsinv (diskuse) 9. 3. 2015, 14:16 (CET)[odpovědět]

Dusno[editovat zdroj]

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Dusno, a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, pošlete o tom e-mail do OTRS.

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceWikipedie:Váš první článek. Díky za pochopení.

--Formol 7. 8. 2011, 17:59 (UTC)