Diskuse s wikipedistou:Chromečková

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Kopřiva. Plevel, který šatil. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --Romanzazvorka (diskuse) 28. 1. 2018, 16:01 (CET)


Dobrý den, heslo jsem přesunul Kopřiva. Plevel, který šatil. V úpravách prosím pokračujte tam. Díky--Horst (diskuse) 31. 1. 2018, 11:37 (CET)

To povolení bude třeba, bude i dobře se zaměřit na encyklopedický styl, se zbytkem už Vám pomůžeme --Horst (diskuse) 31. 1. 2018, 11:40 (CET)