Diskuse s wikipedistou:37.48.28.164

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Posel dobrých zpráv[editovat zdroj]

Prosím, neodstraňujte šablony {{Neověřeno}}, {{Kategorizovat}} či {{Upravit|infobox}}. Slouží jak k automatickému třídění do příslušných kategorií, tak i jako informace pro ostatní wikipedisty, aby věděli, jaké úpravy článek potřebuje. --Martin Tauchman (diskuse) 29. 10. 2019, 15:17 (CET)

Android froyo[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Android Froyo. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Martin Tauchman (diskuse) 29. 10. 2019, 16:22 (CET)

Android eclair[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Android Eclair. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --David V. (diskuse) 29. 10. 2019, 16:26 (CET)

Historie verzí Android[editovat zdroj]

Pozor! Přestaňte prosím mazat nadpisy a nevhodně je nahrazovat, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--Patriccck (diskuse) 29. 10. 2019, 17:21 (CET)