Diskuse s wikipedistou:Tauchman Martin

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Archivy
Archivy:

Vážení spoluwikipedisté, zde můžete se mnou diskutovat. Z důvodu přehlednosti dodržujte následující pravidla.

  1. Odpovědi přiřaďte další úroveň.
  2. Podpis pište přímo za příspěvek.
  3. Nové téma správně zařaďte.
  4. Podepište se. (je jednoduché zanechat anonym…)
  5. Snažte se dodržovat typografická a pravopisná pravidla. (věci typu „hmis, akrije“, místo hmyz, a kryje mne zcela konsternují)
  6. Jednejte s ostatními slušně.

Děkuji za pochopení--Martin Tauchman (diskuse) 10. 11. 2015, 19:21 (CET)

Patrolář[editovat zdroj]

Dobrý den, máte sice revertéra, nechtěl byste si tedy podat i žádost na patroláře? --Ján Kepler (diskuse) 25. 5. 2019, 12:31 (CEST)

Android froyo[editovat zdroj]

Dobrý den, tento článek rozhodně není subpahýlem. Doporučuji si pročíst tuto stránku (především příklady). --Patriccck (diskuse) 29. 10. 2019, 17:00 (CET)

Ceny pro Asijský měsíc Wikipedie 2019[editovat zdroj]

Vážení účastníci Asijského měsíce Wikipedie 2019,

připravili jsme pravidla pro získání poukázek do knihkupectví Luxor. Účastník s nejvíce schválenými články získá nárok na Poukázku Luxor 500 Kč, druhý a třetí účastník získá nárok na Poukázku Luxor 200 Kč. Ceny proplatí Wikimedia Česká republika. Podrobnější informace naleznete v podrobných pravidlech. Pro aktuální informace sledujte hlavní stranu soutěže a její diskusi.

Včera byl do nástroje přidán již 100. článek Náměstí Ala-Too! Aktuálně je v nástroji celkem 176 článků‎. Pokud jste ještě žádný článek nenapsali, tak máte ještě 11 dní :-). Pro inspiraci můžete použít tento seznam s požadovanými články.

Děkujeme vám všem a přejeme vám hodně štěstí!

Lokální organizátoři Patriccck, Khamul1 a OJJ 19. 11. 2019, 09:55 (CET)

Informace o soutěži Asijský měsíc Wikipedie 2019[editovat zdroj]

Vážení účastníci Asijského měsíce Wikipedie 2019,

jste skvělí! Tento ročník díky vám vzniklo 176 článků. Děkujeme vám! Dovolujeme si vás informovat o dalším postupu. Do konce tohoto roku bychom měli zkontrolovat všechny články a poté vyhlásíme vítěze soutěže. Jak jsme již psali, tak první tři uživatelé obdrží poukázky na knihy do knihkupectví Luxor. Seznam cen naleznete zde, pravidla pro získání a předávání poukázek naleznete zde.

Všem, kteří vytvořili alespoň čtyři články, které jsme schválili / schválíme, bude zaslána pohlednice z Asie. Kvůli zaslání pohlednic vás požádáme o vaše osobní údaje. Schválených článků je globálně mnoho, proto neočekávejte brzké zaslání pohlednic.

Ještě jednou děkujeme,

lokální organizátoři Patriccck, Khamul1 a OJJ

Vyhlášení výsledků a sběr adres pro Asijský měsíc Wikipedie 2019[editovat zdroj]

Vážení účastníci Asijského měsíce Wikipedie 2019,

Mezinárodní tým Asijského měsíce Wikipedie 2019 rozhodl, že do 20. prosince 2019 máme zkontrolovat články přihlášené do soutěže. Do tohoto data prosím proveďte úpravy vašich článků (pokud byly články zamítnuty), abychom popř. mohli změnit hodnocení článku. 20. prosince tedy zveřejníme výsledky na tuto stránku. Mezinárodní tým naplánoval, že 22. prosince a 27. prosince 2019 bude probíhat sběr adres pro odeslání pohlednic (platí pouze pro uživatele, kteří vytvořili čtyři články, které budou schváleny a pro organizátory). Na vaší diskusní stránku vám dáme vědět, kde máte vyplnit adresu a další údaje.

Lokální organizátoři Patriccck, Khamul1 a OJJ 16. 12. 2019, 19:24 (CET)

Výsledky vyhlášeny, probíhá sběr adres pro Asijský měsíc Wikipedie 2019[editovat zdroj]

Vážení účastníci Asijského měsíce Wikipedie 2019,

na této stránce jsme vyhlásili výsledky letošního ročníku. Na prvním místě se umístil uživatel Mirek256, na druhém místě Svajcr a na třetím místě Fixinela. Gratulujeme! Předávání/Odesílání poukázek do knihkupectví Neoluxor (známé především jako Luxor) s výherci domluví uživatel Khamul1.

Sběr adres pro zaslání pohlednic byl odložen a právě probíhá. Prosíme všechny, kteří mají nárok na pohlednici, aby formulář co nejdříve vyplnili. Dotazník je dostupný zde na Google Disku v Google Formulářích. K vyplnění je nutné být přihlášen k Účtu Google. Pokud Účet Google nemáte, tak si jej prosím založte, nebo napište e-mail uživatelce Li-Yun Lin s adresou a s vaším občanským jménem. Formulář je v angličtině, pokud něčemu nebudete rozumět, neváhejte se zeptat. Až tak učiníte zapište se prosím na tento seznam.

Lokální organizátoři Patriccck, Khamul1 a OJJ 3. 1. 2020, 13:15 (CET)

WAM 2019 Postcard[editovat zdroj]

Wikipedia Asian Month 2019

Dear Participants and Organizers,

Kindly remind you that we only collect the information for WAM postcard 31/01/2019 UTC 23:59. If you haven't filled the google form, please fill it asap. If you already completed the form, please stay tun, wait for the postcard and tracking emails.

Cheers!

Thank you and best regards,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.01


MediaWiki message delivery (diskuse) 20. 1. 2020, 21:57 (CET)

WAM 2019 Postcard: All postcards are postponed due to the postal system shut down[editovat zdroj]

Wikipedia Asian Month 2019

Dear all participants and organizers,

Since the outbreak of COVID-19, all the postcards are postponed due to the shut down of the postal system all over the world. Hope all the postcards can arrive as soon as the postal system return and please take good care.

Best regards,

Wikipedia Asian Month International Team 2020.03

StudioMoonTv[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku StudioMoonTv. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --TETA WIKINA (diskuse) 21. 4. 2020, 13:50 (CEST)

@TETA WIKINA: Tento článek jsem nezakládal, ani nejsem autorem jeho textu. Článek je evidentně psán Vámi, nechápu tedy, proč mně to píšete sem. --Martin Tauchman (diskuse) 21. 4. 2020, 13:54 (CEST)

Bedřich Housa[editovat zdroj]

Někdy je lepší být inkluzionistou. — Draceane diskusepříspěvky 30. 4. 2020, 18:24 (CEST)

Strojový překlad[editovat zdroj]

Stačí si přečíst jednu větu a hned je jasné, že to nepsal člověk (Národní park South Downs). — Draceane diskusepříspěvky 30. 4. 2020, 22:50 (CEST)

Kategorizace[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji za to, že kategorizujete články. Můžete rovnou odebírat i šablonu {{Kategorizovat}}, kategorizujete dobře a je zbytečné, aby to někdo kontroloval a odstraňoval dodatečně. --Jvs 4. 5. 2020, 16:57 (CEST)

Vyznamenání[editovat zdroj]

[upozornění] Udělátko Bezpečný rychlý revert je zastaralé[editovat zdroj]

Zdravím,

touto zprávou bych vás rád upozornil, že udělátko Bezpečný rychlý revert je zastaralé. Stejnou funkcionalitu umožňuje i MediaWiki v základu. Tato funkce se dá aktivovat v nastavení na kartě Vzhled, pod Zobrazit žádost o potvrzení při kliknutí na odkaz pro rychlé vrácení editace.

Je možné, že udělátko přestane kdykoliv bez upozornění fungovat, či bude smazáno jakožto nahraditelné. Jakékoliv otázky je možné klást na technické Pod lípě.

S pozdravem a díky za to, co pro Wikipedii děláte,
--Martin Urbanec (diskuse) 8. 6. 2020, 19:09 (CEST)

Děkuji za upozornění. --Martin Tauchman (diskuse) 8. 6. 2020, 20:27 (CEST)

Digital Postcards and Certifications[editovat zdroj]

Wikipedia Asian Month 2019

Dear Participants and Organizers,

Because of the COVID19 pandemic, there are a lot of countries’ international postal systems not reopened yet. We would like to send all the participants digital postcards and digital certifications for organizers to your email account in the upcoming weeks. For the paper ones, we will track the latest status of the international postal systems of all the countries and hope the postcards and certifications can be delivered to your mailboxes as soon as possible.

Take good care and wish you all the best.

This message was sent by Wikipedia Asian Month International Team via MediaWiki message delivery (diskuse) 20. 6. 2020, 20:58 (CEST)

Přebírání kategorií hlavními články kategorie[editovat zdroj]

Dobrý den, že třeba Lumčíkovití by neměli být v Kategorie:Hmyz je nasnadě, jsou v nich řazeni tranzitivně přes několik kategorií, za to díky. Protože jde ale o hlavní článek kategorie Kategorie:Lumčíkovití, měly by být kategorie, v nichž je Kategorie:Lumčíkovití zařazena, být použity i v daném hlavním článku, tedy Kategorie:Štíhlopasí by tam měl zůstat. Podobně třeba u Včel. Jestliže v kategorii Štíhlopasí chyběly některé hlavní články podřazených kategorií, bylo by lepší je doplnit, než ty hlavní články, jež tam už byly správně přidané, takto odebírat. Více viz Wikipedie:Kategorizace#Nejnižší možná kategorie a výjimky a Nápověda:Hlavní článek. S pozdravem --5. 7. 2020, 14:29 (CEST), Utar (diskuse)

@Utar: Tak jsem to opravil a doufám, že tentokrát již dobře. Děkuji za upozornění. S pozdravem --Martin Tauchman (diskuse) 5. 7. 2020, 15:13 (CEST)