Diskuse s wikipedistou:188.123.102.162

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Vertikála[editovat zdroj]

Jen drobná poznámka: Pokud chcete opravovat do češtiny, používejte prosím správné české výrazy. Vertikála není kolmice, ale svislice. A nepochází z angličtiny, ale z latiny. --Postrach 15. 12. 2010, 22:51 (UTC)

Jaro Slávik[editovat zdroj]

STOP Přestaňte prosím odstraňovat obsah ze stránek Wikipedie, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Jaro Slávik, bude vám zablokována možnost editace. Odstraňujete-li text z nějakého legitimního důvodu, své počínání odůvodněte ve shrnutí editace, případně i na tamní diskusní stránce. Děkuji za pochopení.

NIGKDO (diskuse) 14. 6. 2012, 09:18 (UTC)

Experimenty[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. --Wikipedista Queen lover fanpage (diskuse) 13. 11. 2019, 07:39 (CET)Odpovědět[odpovědět]