Diskuse s wikipedistou:Queen lover fanpage

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

--Bazi (diskuse) 27. 6. 2019, 18:12 (CEST)

Náhled[editovat zdroj]

Pro Vaši informaci

Dobrý den, děkuji za Vaše příspěvky. Zároveň Vás však prosím o to, abyste nepoužíval(a) tlačítko Zveřejnit změny po každé drobné editaci. Každá zveřejněná změna se ukládá do historie článku a do seznamu posledních změn a časté ukládání je tak zbytečně přeplňuje a znepřehledňuje. Hrozí také, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Zveřejněním zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou pustit do dalších úprav, oprav a doplnění článku.

Editujete-li přímo zdrojový text článku (tlačítko „Editovat zdroj“), doporučuje se používat tlačítko Ukázat náhled, které Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, aniž by se úprava uložila. Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, vyplňte do pole Shrnutí editace stručný popis provedených změn a změny zveřejněte. --janbery (diskuse) 27. 6. 2019, 19:35 (CEST)

I´m in love with my car[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku I´m in love with my car. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --R-bahn (diskuse) 27. 6. 2019, 21:50 (CEST)

Článek byl rozšířen, smazání pro přlišnou krátkost by již hrozit nemělo. --30. 6. 2019, 22:25 (CEST), Utar (diskuse)

@Utar: Omlouvám se. Byl jsem na dovolené a Wikipedií jsem tím needitoval. --R-bahn (diskuse) 9. 7. 2019, 09:29 (CEST)

Údržbové šablony[editovat zdroj]

Dobrý den, nevkládejte do článků údržbové šablony platné pro celý článek, které tam už jsou, jako u Pedigu. A trochu s nimi prosím šetřte, šest najednou je opravdu kontraproduktivní, zvláště když některé avizované problémy ten článek nemá. Děkuji. S pozdravem --30. 6. 2019, 22:25 (CEST), Utar (diskuse)

Náhled![editovat zdroj]

Prosím, věnujte pozornost předchozímu upozornění, že nemáte používat tlačítko Zveřejnit změny po každé drobné editaci. Důvody máte uvedeny výše. Neberte to prosím na lehkou váhu. Děkuji za pochopení. --janbery (diskuse) 1. 7. 2019, 12:37 (CEST)

Omlouvám se rozumím. Queen lover fanpage (diskuse) 1. 7. 2019, 12:39 (CEST)

Somebody to Love (píseň, Queen)[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Somebody to Love (píseň, Queen). Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Leome 323 ♥ (diskuse) 1. 7. 2019, 16:57 (CEST)

Smím-li k tomu přidat doporučení, pokus vytváříte nový encyklopedický článek, při prvním uložení vložte na jeho začátek šablonu {{Pracuje se}}. Pak můžete v klidu pracovat (až několik málo hodin) na jeho rozšíření a vylepšení tak, aby splňoval alespoň minimální kritéria pro ponechání na Wikipedii. Šablonu pak můžete odstranit. Po dobu přítomnosti šablony (cedule) v článku nikdo nebude zkoumat, jestli už splňuje ty minimální požadavky. Zároveň nebude tolik vadit častější ukládání/zveřejňování provedených změn. Nikdo další by Vám do Vaší práce neměl zasahovat. Je ovšem žádoucí během té doby opravdu vytvořit alespoň základní podobu článku a dodat alespoň základní zdroje, které by dokládaly encyklopedickou významnost a zajistily ponechání článku.
Jinou možností je vytvořit si vždy článek nejprve na svém pískovišti a až po vybudování plnohodnotného článku jej přesunout do hlavního encyklopedického prostoru Wikipedie. S pozdravem --Bazi (diskuse) 1. 7. 2019, 19:23 (CEST)

Náhled prosím ![editovat zdroj]

Prosím, věnujte pozornost předchozímu upozornění, že nemáte používat tlačítko Zveřejnit změny po každé drobné editaci. Důvody máte uvedeny výše. Neberte to prosím na lehkou váhu. Děkuji za pochopení. MrJaroslavik 1. 7. 2019, 19:04 (CEST)