Diskuse s wikipedistou:Queen lover fanpage

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání


ikona
Vítejte na mé diskusní stránce!


Archivy
Archivy:
Návod

Potřbujete-li mi něco sdělit o tématu Wikipedie, napište mi sem.
Potřebujete-li mi sdělit něco o jiném tématu mě kontaktujte zde:

ikona
Kontaktujte mě!

V případě potřeby mě můžete kontaktovat pomocí těchto kontaktních údajů:

  • E-mail: wikipedista.queenloverfanpage@gmail.com
  • Instagram


Wikipedista Queen lover fanpage

Vyjadřujte se prosím slušně a srozumitelně.

Děkuji za pochopení, Wikipedista Queen lover fanpage


AfD[editovat zdroj]

Zdravím, není třeba zakládat AfD, pokud je článek v procesu odloženého smazání. Již vás na to upozorňoval kolega Vachovec1. - MrJaroslavik (diskuse) 19. 10. 2019, 16:26 (CEST)

@MrJaroslavik: Dobrý den, asi to je moje chyba, ale na začátku posledního článku ke kterému jsem přidal šablonu {{AfD}} byla urgentní šablona s datumem vložení 5.10 a z toho plyne, že již uběhla lhůta k úpravě článku (14dní). Tak jsem zahájil DoS. Prosím ještě o vysvětlení. Děkuji --Wikipdista Queen lover fanpage (diskuse) 19. 10. 2019, 16:54 (CEST)
Ano, dnes vypršela lhůta. Nemaže se hned po skončení lhůty. Možná vám to kolega @Martin Urbanec: vysvětlí lépe. - MrJaroslavik (diskuse) 19. 10. 2019, 16:57 (CEST)
@MrJaroslavik: Dobře, zkusím se ho zeptat. S pozdravem --Wikipdista Queen lover fanpage (diskuse) 19. 10. 2019, 17:01 (CEST)
No zatím by bylo asi lepší práci s urgentními šablonami přenechat zkušenějším wikipedistům a soustředit se spíše na důkladné poznání pravidel.--Hnetubud (diskuse) 19. 10. 2019, 17:14 (CEST)
@Hnetubud: Jasně, částečně souhlasím, ale nicneděláním se člověk nikdy nic nenaučí. Nejsem žádný wikivandal a žádné problémy nedělám úmyslně. Když už se něco stane buď si toho všimnu sám, nebo mě upozorní jiní wikipedisté a rychle se to snažím řešit. Každopádně, kolega Martin Urbanec mi již vše potřebné o šabloně {{AfD}} vysvětlil. Samozřejmě že se nebudu plést do věcí kterým absolutně nerozumím. Urgentní šablony a {{AfD}} jsou ještě věci které nejdou úplně mimo mně, tudíž se s nimi pokouším pracovat a učit se. Viz. třeba Wikipedie:Editujte s odvahou Například dnes jsem se naučil editovat aktuality na hlavní stránce a provedl jsem tam svou 1. editaci. --Wikipdista Queen lover fanpage (diskuse) 19. 10. 2019, 17:31 (CEST)
K učení se metodou pokus/omyl slouží Wikipedie:Pískoviště, nikoli články v hlavním jmenném prostoru.--Hnetubud (diskuse) 19. 10. 2019, 18:02 (CEST)
@Hnetubud: Toho jsem si vědom, jen některé věci tam přeci jen nejdou provádět. (např.údržbářské činnosti). A navíc přece jenom mám nějaké zkušenosti, takže jsem si jist že v tomto rozsahu (viz. moje předchozí odpověď) Wikipedii mohu bezpečně editovat "na ostro". --Wikipdista Queen lover fanpage (diskuse) 19. 10. 2019, 18:28 (CEST)

Shrnutí editace[editovat zdroj]

Pro Vaši informaci Dobrý den, díky za Vaše příspěvky. Chci Vás však poprosit o pokud možno výstižné vyplnění shrnutí editace před uložením úprav. Je velmi žádoucí, aby měli ostatní wikipedisté představu, čeho se Vaše změny týkají. Umožníte tak snazší dohled nad stránkou posledních změn, ale i budoucí nalezení konkrétní změny v historii článku.

Registrovaní uživatelé mají navíc možnost si ve svém nastavení v sekci Editace zatrhnout položku Upozornit při vložení prázdného shrnutí editace a systém pak každé nevyplněné shrnutí před konečným uložením změn připomene. Děkuji za pochopení.--Khamul1 (diskuse) 20. 10. 2019, 18:12 (CEST)

@Khamul1: Dobrý den, jasně, děkuji za informaci že si můžu nastavit upozornění na vyplnění shrnutí editace. Při větších editacích vždy píšu co jsem změni. Odteď se tedy budu snažit vyplňovat shrnutí editace po každé provedené editaci. Hezký den --Wikipdista Queen lover fanpage (diskuse) 20. 10. 2019, 18:19 (CEST)

Diskuse[editovat zdroj]

Dobrý den. Nové téma přidávejte vždy na konec příslušné diskusní stránky. V žádném případě nevkládat mezi jiný text jako zde. Děkuji za pochopení. --Vachovec1 (diskuse) 21. 10. 2019, 00:30 (CEST)

@Vachovec1: Dobrý den, rozumím. --Wikipdista Queen lover fanpage (diskuse) 21. 10. 2019, 08:20 (CEST)

Nejdřív čtěte, pak konejte[editovat zdroj]

Dobrý den, kolego. Každý samozřejmě někdy udělá chybu, než se věci naučí. Ale zkuste se zamyslet, zda je nutné zaměstnávat ostatní kolegy tím, že po vás ty přešlapy opravují a soukromě vám vysvětlují věci, které jsou popsány v nápovědě a pokynech k tomu určených. Už je toho celá řada, nejen #AfD výše, třeba než požádáte o rychlé smazání na Nástěnce správců, přečíst si pokyny v jejím záhlaví, nebo než tam zažádáte o zablokování IP adresy na co nejdelší dobu za mnohaletý vandalismus si přečíst na diskusní stránce té IP, proč je taková žádost nesmysl (školní IP). Nebo před přesunutím stránky si přečíst Wikipedie:Přesun stránek, před vložením šablony E3 – poslední varování na stránku IP, která má jedinou editaci a žádné upozornění, přečíst Wikipedie:Vandalismus adt. Děkuji, Matěj Orlický (diskuse) 21. 10. 2019, 16:45 (CEST)

@Matěj Orlický: Mockrát se všem kolegům omlouvám, a pokusím se co nejvíce chyby eliminovat. Ještě jednou se omlouvám :( --Wikipdista Queen lover fanpage (diskuse) 21. 10. 2019, 16:50 (CEST)

Podpis[editovat zdroj]

Doporučoval bych opravit si podpis. Ze slova "Wikipedista" Vám vypadlo písmeno. Předpokládám, že to není úmysl. --Vachovec1 (diskuse) 21. 10. 2019, 22:52 (CEST)