Diskuse s wikipedistou:Žluticko

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Borek u Žlutic - Železniční trať Rakovník – Bečov nad Teplou[editovat zdroj]

Dobrý den, je sice hezké přidávat do článku fotografie, nicméně zaprvé zde již fotografie Borku u Žlutic byla a ta druhá ukazuje jen mírně jiný pohled a za druhé, což je ještě důležitější, není žádný důvod vkládat fotografii do popisu fotografie (kromě pokusu zdali to lze) tak to prosím nedělejte. Pokud jste pouze experimentoval, k tomu je tu Pískoviště, pokud ne, vaše editace je přinejmenším podivná a dá se nazvat vandalismem. Přeji hodně štěstí při dalších editacích Wikipedia a žádám Vás, aby se podobné výstřelky již neopakovaly, zároveň bych vám chtěl poděkovat za nahrání fotografie a za článek Borek u Žlutic. S pozdravem
Martin Vrut (diskuse) 13. 5. 2018, 17:49 (CEST)

Dobrý den, děkuji za Vaše upozornění, samozřejmě nic nebylo úmyslně, jsem na wiki od včera. Zároveň děkuji za Vaše poděkování za foto a článek. S pozdravem Žluticko

--Uacs451 (diskuse) 13. 5. 2018, 20:08 (CEST)

Borek u Žlutic – významnost[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Borek u Žlutic. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --Petr Kinšt (diskuse) 13. 5. 2018, 21:33 (CEST)

Dobrý večer, díky za odpověď. Chtel jsem pridat tento článek, neboť Borek u Žlutic chyběl. Nevim tedy jak obohatit článek aby byl významný atd.

Osobně se domnívám, že k takové malé zastávce dostatek zdrojů nebude, a informace o ní bych spíše začlenil do článku o Borek (Pšov). --Petr Kinšt (diskuse) 13. 5. 2018, 21:56 (CEST)
Souhlasím s kolegou Petr Kinšt začlenit do článku o obci Borek (Pšov) --Podroužek (diskuse) 13. 5. 2018, 22:03 (CEST)