The Elder Scrolls IV: Knights of the Nine

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na: Navigace, Hledání
The Elder Scrolls IV: Knights of the Nine
Vývojář Bethesda Softworks
Vydavatel Bethesda Softworks
Design Kurt Kuhlmann
Série The Elder Scrolls
Engine Gamebryo (e)
Platformy Windows, Xbox 360, PlayStation 3
Datum vydání 21. listopad 2006 (Xbox)
4. prosinec 2006 (Windows)
Žánr Hra na hrdiny
Módy single player
Hodnocení ESRB: Mature (M)
Média CD
Ovládání Gamepad, klávesnice, myš
PEGI 16
Data mohou pocházet z datové položky.

The Elder Scrolls IV: Knights of the Nine je oficiální plug-in pro hru The Elder Scrolls IV: Oblivion. Verzi pro Windows je k dispozici jako download, nebo jako součást Oblivion Downloadable Content Collection CD, které obsahuje i ostatní plug-iny. Verze pro Xbox 360 je možné získat přes Xbox Live.

Verze pro Xbox byla vydána 21. listopadu 2006 a je ji možné stáhnout přes Xbox Live Marketplace za 800 Microsoft Points ($9.99). Samostatný plug-in pro PC verzi vyšel 4. prosince 2006 a prodává se za $9.99. The Knights of the Nine Oblivion Downloadable Content Collection se prodává za $19.99.

Příběh[editovat | editovat zdroj]

Hráč se vydává na výpravu, při které musí získat Crusaders' Relics a porazit padlého krále Umarila. Členství v Knights of the Nine není automatické. Hráč nejprve musí podstoupit pouť po svatyních zasvěcených Nine Divines, aby se zbavil špatné pověsti (infamy). Pokud se během svého členství ve frakci dopustí nějakého zločinu a špatná pověst mu opět stoupne, musí dělat celou pouť znovu.

Ostatní plug-iny[editovat | editovat zdroj]

  • Horse Armor ($1.99) - Před Imperial City, v Chestnut Hand Stables, si bude moct hráč koupit brnění pro koně. Na výběr je elfský a ocelový set.
  • Orrery ($1.89) - Quest pro Magickou Guildu v Cyrodiilu. Hráč musí získat zpět části, které ukradli bandité a opravit Imperial Orrery, starověký trpasličí stroj s mystickými vlastnostmi.
  • Wizards Tower ($1.89) - Přidává věž, která se nachází vysoko v Jeral Mountains. Je nejvyšším místem v Cyrodiilu a hodí se zejména pro magicky zaměřené hráče. Součástí věže jsou vnitřní zahrady se 130 rostlinami, vyvolávací kouzlo pro Atronacha, teleporty do magických guild a alchymistická laboratoř.
  • Thieves Den ($1.89) - Přidává novou lokaci, starou pirátskou loď, která se hodí jako skrýš pro zloděje. Hráč získá možnost najmout obchodníky určené speciálně pro zloděje, vrahy a zločince. Spolu s tím přidává také 45 nových věci a 15 kouzel.
  • Mehrunes Razor ($2.99) - Quest, při kterém se hráč vydává najít mocný Deadrický artefakt, Mehrunes Razor, ukrytý pod horami Valus.
  • The Vile Lair ($1.89) - Přidává novou lokaci, podvodní úkryt. Lokace je vhodná zvláště pro hráče nakažené vampyrismem, protože zde budou mít možnost nakrmit se krví.
  • Spell Tomes ($0.99) - Plug-in přidává do hry kouzelné knihy, po jejichž přečtení se hráč naučí nová silná kouzla.