Jiří Káš

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Jiří Káš
Narození 8. dubna 1979 (41 let)
Povolání fotograf a podnikatel
Partner(ka) Michaela Kuklová
Některá data mohou pocházet z datové položky.
Chybí svobodný obrázek.

Jiří Káš (* 8. dubna 1979) je český fotograf, handpanista a podnikatel, je bývalým partnerem herečky Michaely Kuklové.[1]

Biografie[editovat | editovat zdroj]

Fotografování se věnuje od roku 2002. Začínal se sportovní tématikou, následovaly kulturní a společenské akce. Do povědomí veřejnosti se dostal v roce 2010, když navázal spolupráci s pánským magazínem Playboy, kde působil několik let jako hlavní fotograf. V roce 2010 zahájil spolupráci s motoristickým časopisem Svět motorů. Jeho tvorba zapůsobila v Číně na vydavatele magazínu Tatoo, kde publikoval sérii extravagantních fotografií ženských aktů. V letech 2007 až 2010 uskutečnil několik autorských i spoluautorských výstav v Praze a okolí zaměřených na sport, kulturu a ženskou krásu. Do hledáčku fotografa se dostala většina českých osobností kulturního a společenského života. V únoru 2017 představila herečka Michaela Kuklová veřejnosti fotografa Jiřího Káše jako svého partnera, v červenci oznámili ukončení vztahu.[2] Jiří Káš podniká v oblasti reklamy a marketingu.

Dílo[editovat | editovat zdroj]

Spolupráce[editovat | editovat zdroj]

Výstavy[editovat | editovat zdroj]

Odkazy[editovat | editovat zdroj]

Reference[editovat | editovat zdroj]

  1. »Princezna Jasněnka« Michaela Kuklová (48): Po 5 letech nový chlap! Uhranul ji fotograf aktů. Blesk.cz. Dostupné online [cit. 2017-10-06]. 
  2. Jasněnka Kuklová je zase sama! Po půl roce jí krachl vztah s fotografem! Rozchodu nelituju!. Blesk.cz. Dostupné online [cit. 2017-10-06]. 

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]