Jiří Káš

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Jiří Káš
Narození8. dubna 1979 (44 let)
Povolánífotograf a podnikatel
Partner(ka)Michaela Kuklová
Logo Wikimedia Commons multimediální obsah na Commons
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Jiří Káš (* 8. dubna 1979) je český fotograf, NEO handpanista a podnikatel.

Činnost[editovat | editovat zdroj]

Jiří Káš - handpanista

Fotografování se profesionálně věnoval od roku 2002 do roku 2022. Začínal se sportovní tematikou, následovaly kulturní a společenské akce. Do povědomí veřejnosti se dostal v roce 2010, když navázal spolupráci s pánským magazínem Playboy, kde působil několik let jako hlavní fotograf. V roce 2010 zahájil spolupráci s motoristickým časopisem Svět motorů. Jeho tvorba zapůsobila v Číně na vydavatele magazínu Tatoo, kde publikoval sérii extravagantních fotografií ženských aktů. V letech 2007 až 2010 uskutečnil několik autorských i spoluautorských výstav v Praze a okolí zaměřených na sport, kulturu a ženskou krásu. Do hledáčku fotografa se dostala většina českých osobností kulturního a společenského života.

Od roku 2018 se věnuje hře na handpany a i jejich ruční výrobě pod značkou NEO handpan. Spolupracuje s profesionálními muzikanty jako jsou Varhan Orchestrovič Bauer, Lenka Dusilová, Michal Dvořák, Milan Steigerwald, Matěj Ruppert.

V roce 2021 se zúčastnil TV soutěže Česko Slovensko má talent, kde postoupil do dalších kol. Objevil se v TV pořadech Inkognito (2023), Wifina (2024). Hostoval před koncerty Varhana Orchestroviče Bauera, vystupoval v divadle RockOpera Praha a doprovázel pořad Jaroslava Duška Duše K.

Podniká v oblasti reklamy a marketingu.

Soukromý život[editovat | editovat zdroj]

V únoru 2017 představila herečka Michaela Kuklová veřejnosti fotografa Jiřího Káše jako svého partnera, v červenci oznámili ukončení vztahu.[1][2]

Dílo[editovat | editovat zdroj]

Spolupráce[editovat | editovat zdroj]

Výstavy[editovat | editovat zdroj]

Odkazy[editovat | editovat zdroj]

Reference[editovat | editovat zdroj]

  1. Jasněnka Kuklová je zase sama! Po půl roce jí krachl vztah s fotografem! Rozchodu nelituju!. Blesk.cz. Dostupné online [cit. 2017-10-06]. 
  2. »Princezna Jasněnka« Michaela Kuklová (48): Po 5 letech nový chlap! Uhranul ji fotograf aktů. Blesk.cz. Dostupné online [cit. 2017-10-06]. 

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]