Diskuse s wikipedistou:Svick

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

--MiroslavJosef 15:47, 28. 4. 2008 (UTC)

Spojitá funkce[editovat zdroj]

Pro Vaši informaci
Pro Vaši informaci

Dobrý den, děkuji za Vaše příspěvky. Zároveň Vás však prosím o častější používání tlačítka Ukázat náhled. To Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, aniž by se úprava uložila. Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, vyplňte do pole shrnutí editace stručný popis provedených změn a změny uložte.

Uložením zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou pustit do dalších úprav, oprav a doplnění článku. Každá uložená změna se zapisuje do historie článku a do seznamu posledních změn na Wikipedii. Při častém ukládání se tyto zbytečně přeplňují a znepřehledňují. Hrozí také riziko, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Děkuji za pochopení. --Hidalgo944 9. 12. 2008, 23:39 (UTC)

Test[editovat zdroj]

Test. 217.112.171.197 18. 7. 2010, 17:21 (UTC)

Cykly v kategoriích[editovat zdroj]

Dobrý den, mohl byste (až se Vám to bude hodit) aktualizovat seznam Wikipedie:Cykly v kategoriích? Děkuji! --Jvs 6. 8. 2011, 07:58 (UTC)

Stránku jsem právě aktualizoval. Svick 6. 8. 2011, 15:09 (UTC)

Prázdný řádek[editovat zdroj]

Zdravím, ten prázdný řádek v šabloně {{Aktualizovat}} není vlastně prázdný řádek, protože tam není žádné zařádkování navíc. Je to čistě věc grafiky, u šablon {{Cedule}} je totiž nastaveno v kaskádových stylech zvětšeně odsazení od následujícího textu, aby se zdůraznila skutečnost, že šablona není součástí obsahu, nýbrž upozorněním. Třeba v případě, že by následovala tabulka nebo něco podobného, tak nezůstane šablona nalepená na tento prvek. Tolik tedy na vysvětlenou. --Bazi (diskuse) 31. 7. 2013, 10:06 (UTC)

Všiml jsem si, že ta moje změna nic neudělala. Přijde mě, že ta mezera je momentálně moc veliká (viz tam kde jsem tu šablonu přidal: Lexa Doig#Životopis). Podobné mezery jsou často způsobené špatným odřádkováním v šablonách, což je důvod pro můj edit. Nevšiml jsem si, že ta mezera je tam záměrně přes CSS. Myslím si, že zmenšení té mezery by stálo za to (řekněme ze současných 2 em na 1 em). Svick (diskuse) 31. 7. 2013, 10:23 (UTC)

Wikipedie:Cykly v kategoriích[editovat zdroj]

Zdravím, aktualizoval byste prosím cykly v kategoriích? Případně byl byste ochotný a sdílel postup, abychom vás nemuseli s tím pořád dokola otravovat, kdykoliv nám bude seznam připadat neaktuální? Díky za jakoukoliv pomoc. --Dvorapa (diskuse) 27. 7. 2018, 23:44 (CEST)Odpovědět[odpovědět]