Diskuse s wikipedistou:Prikryl

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngRádi bychom Vás přivítali na Wikipedii!

Začal(a) jste dobře a jste na nejlepší cestě přispívat vlastními články.

Pokud jste tak ještě neučinil(a), doporučujeme Vám nejdříve si přečíst některé stránky, které Vám přiblíží provoz a zvyky na Wikipedii:

Několik dobrých rad:

  • Abyste se podepsal(a) na diskusních stránkách, stačí napsat 4 vlnovky ~~~~ (nebo je vložit pomocí druhé ikony zprava v liště nad editačním oknem). Naopak články se nepodepisují.
  • Opravdu se nebojte editovat. Když se Vám občas něco nepovede, jiní to spraví.

Tak ještě jednou vítejte a děkujeme za Vaše příspěvky. Doufáme, že se tu uvidíme často.

A za odměnu, že jste nám nahlásil chybu, vás přivítám :-) --Radouch 09:22, 28. 8. 2005 (UTC)

Pro Vaši informaci

Dobrý den, děkuji za Vaše příspěvky. Zároveň Vás však prosím o to, abyste nepoužíval(a) tlačítko Zveřejnit změny po každé drobné editaci. Každá zveřejněná změna se ukládá do historie článku a do seznamu posledních změn a časté ukládání je tak zbytečně přeplňuje a znepřehledňuje. Hrozí také, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Zveřejněním zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou pustit do dalších úprav, oprav a doplnění článku.

Editujete-li přímo zdrojový text článku (tlačítko „Editovat zdroj“), doporučuje se používat tlačítko Ukázat náhled, které Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, aniž by se úprava uložila. Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, vyplňte do pole Shrnutí editace stručný popis provedených změn a změny zveřejněte.--Horst (diskuse) 23. 2. 2019, 11:27 (CET)

Šablony[editovat zdroj]

Dobrý den. K vytváření a ladění šablon je určeno pískoviště šablon: Šablona:Test, respektive Šablona:Test/Podšablona. Také můžete použít stránkY ve vlastním uživatelském prostoru, například Wikipedista:Prikryl/Šablona. Experimenty ve jmenném prostoru Šablona budou mazány. Děkuji za pochopení. --Vachovec1 (diskuse) 9. 3. 2019, 21:28 (CET)

Omlouvám se. Samozřejmě jsem to ladil ve svém uživatelském prostoru. Ale neodladil jsem to úpně dobře. Budu příště pečlivější. --Prikryl (diskuse) 9. 3. 2019, 21:31 (CET)

Nováček[editovat zdroj]

Učeň[editovat zdroj]