Diskuse s wikipedistou:Písnička

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

K123456 15. 8. 2010, 17:51 (UTC)

Gabriela Jílková[editovat zdroj]

Děkuji Vám za informace v článku Gabriela Jílková. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů atd. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit. ♥ K123456 15. 8. 2010, 17:51 (UTC)


♥ Písnička 17. 8. 2010, 00:14 SEČ

K123456[editovat zdroj]

Děkuji Vám za informaci, začínám, teprve se učím. Jde o můj první článek. Snad mi ho nesmažete, dal mi hodně práce :) Významnost chápu, doplnil jsem do stránky 3 nezávislé reference. Stačí to takhle? Samozřejmě mám v úmyslu článek (a posléze i další) dále doplňovat, a to včetně referencí. Pokud jsou reference nedostatečné, pak prosím o Vaši radu, co by dle Vás dostačovalo. Mockrát Vám děkuji. ♥ Písnička 17. 8. 2010, 00:14 SEČ

Jílková[editovat zdroj]

Externí prolinky se zde v žádném případě takto nedělají (odstranil jsem), ženské příjmení "Jílková" patří ro rozcestníku Jílek (rozcestník). MiroslavJosef 17. 8. 2010, 21:59 (UTC)

Omluvte, prosím, neandrtálské chování wikipedisty nade mnou. V první části věty (o externích odkazech) má sice pravdu, ale nic ho neopravňuje k tomu, aby to takto hrubě podával. Co se týče jmen, rozcestník Jílková je v naprostém pořádku.
Danny B. | diskuse | mail | přehled příspěvků | 17. 8. 2010, 22:29 (UTC)

Zdravím. Smyslem přesměrování není vytvořit přesměrování ze všech možných i nemožných variant jména (nemáme tu "Vašek Havel"), s diakritikou nebo bez ní (nemáme tu "Petr Necas" apod.). Proto jsem ponechal pouze Gábina Jílková, ostatní jsou zcela zbytečné a proto je mažu. Díky za pochopení. --Harold 27. 8. 2010, 19:37 (UTC)

Folklórní hudba[editovat zdroj]

Jde o obecný pojem, který nelze přesměrovávat na kokrétní hudební soubor (zcela nesprávný postup). Opravil jsem za Vás. Trochu střízlivosti a sebekritičnosti z Vaší strany bych propříště velice uvítal. MiroslavJosef 8. 9. 2010, 15:13 (UTC)

Folklorní soubor[editovat zdroj]

Totéž platí i zde - příště budu podobné počínání považovat za zjevný vandalismus z Vaší strany. MiroslavJosef 8. 9. 2010, 15:18 (UTC)

Nepoužívejte Wikipedii k sebepropagaci[editovat zdroj]

Dobrý den,
Vaše editace [1] svědčí pro fakt, že Wikipedii používáte k propagaci sebe a s Vámi spojených subjektů. Článek o Vás a Vaší skupině navrhnu ke smazání, nechť je posoudí i ostatní. U ostatních Vás žádám o odstranění editací, kde propagujete sebe nebo subjekty spojené s Vaší osobou. Za všechny jmenuji přidání vlastní stránky do externích odkazů u článku Cimbál, ale není to jen zde. O problému se již diskutuje tady. Články o lidové hudbě jsou jistě prospěšné, vynechte však sebepropagaci. Jste-li ve svém oboru významná osobnost, určitě se najde někdo, kdo článek o Vás napíše.
Pokud nezačnete pracovat na odstranění sebepropagačních editací, začnou s tím ostatní wikipedisté, ale uvědomte si, že tím jen přiděláváte práci jiným. Proto Vás prosím, projděte si seznam svých editací a pracujte na tom i sama. Tvorba i editace článků nespojených s Vámi je samozřejmě i nadále vítána.
Děkuji za pozornost, --Jarba 15. 6. 2011, 08:33 (UTC)

Osobně vám věřím, že nejste Gabriela Jílková, máte dost editací i o jiných folklórních spolcích v našem kraji. I tak vás musím upozornit, že vkládání ne zcela souvisejících externích odkazů (například: [2] či [3]) je tady považováno za spamování a bude jistě revertováno/mazáno. S pozdravem Zagothal 15. 6. 2011, 10:42 (UTC)
Podepisuji v plném rozsahu Zagothalův příspěvek. Navrhl jsem předčasně ukončit jednu z diskusí o smazání, nevím, jak moc je takový postup možný, ale panuje tam obecná shoda byť jen několika wikipedistů. A hlavně pominul primární důvod. Vás prosím, dejte do pořádku záležitost s fotkami, buď vložte ty, jichž jste autorem, nebo u jiných sežeňte souhlasy autorů s některou ze svobodných licencí. Některé články bude jistě třeba upravit, ale prvním předpokladem k tomu je jejich zachování. Jako nepředpokládám zlé úmysly u Vás (jak se dalo vyčíst z Vašíprvní reakce), nepodezírejte ani Vy ostatní ze zlých úmyslů, a snad v čele se mnou, když už jsem ony diskuse založil. Wikipedie je dílo velmi kolektivní, spolu to zvládneme.
Přeji pěkný den.--Jarba 15. 6. 2011, 18:06 (UTC)

Děkuji. Písnička 16. 6. 2011, 10:27 (UTC)

(Ne)odstranění šablony[editovat zdroj]

Omlouvám se za neodstranění šablony, úplně jsem na toto zapomněl. Jak koukám, systém zafungoval a někdo to již udělal přede mnou. Což je dobře. Ostatní jsem nepřidával, ponechávám je tedy tak, jak v tuto chvíli jsou či nejsou. S pozdravem --Jarba 17. 6. 2011, 18:10 (UTC)