Diskuse s wikipedistou:McHegoat

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Protože Vás zatím nikdo oficiálně nepřivítal, tak mi dovolte, abych Vás přivítal nyní :-) --YjM | dp 10. 2. 2019, 15:43 (CET)

Petra Nováková[editovat zdroj]

Článek už vypadá velmi zdařile, pěkná práce! Ještě bych navrhl jednu úpravu v duchu dobrých zásad Wikipedie, a sice, že odkazy na pojmy a instituce by neměly vést na jejich webové stránky, ale na články, které o nich pojednávají zde na Wikipedii. Jde konkrétně o odkazy na Legislativní rada vlády, Komora daňových poradců ČR, Rada pro veřejný dohled nad auditem, Nováková + Partners nebo CEVRO Institut. Jak vidíte, některé z nich sice budou tzv. červené odkazy, to ale není obecně na škodu.

Zveřejnění článku z pískoviště mezi ostatní encyklopedické články je proces lehce „přes ruku“. Zde je odkaz na celý postup: Wikipedie:Senioři píší Wikipedii/Návody/Přenesení článku z pískoviště, věřím, že si s tím poradíte. Kdyby ne, nebojte se opět zeptat, ať už na stránce Wikipedie:Potřebuji pomoc nebo zde, na vaší diskusní stránce, nebo přímo mně. --YjM | dp 10. 2. 2019, 15:43 (CET)

@YjM: Tisíceré díky, bez Vás bych to nedala! --McHegoat (diskuse) 11. 2. 2019, 14:37 (CET)
@McHegoat: Dobrá práce! Jsem rád, že jsem mohl pomoci. Ještě jsem provedl v článku několik úprav drobnějšího charakteru, aby článek odpovídal doporučením a zvykům ohledně formátování textu atp. Nic, co by snižovalo jeho kvalitu a Vaši vydařenou práci. Budu se těšit na Vaše další články! Zvláště, pokud se zaměříte na významné ženy, v jejichž popisu má Wikipedie (nejen ta česká) stále mezery... --YjM | dp 11. 2. 2019, 23:27 (CET)