Diskuse s wikipedistou:Martin819

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání


Archivy
Archivy:

šablona[editovat zdroj]

Vámi založená šablona {{Okresy Sárska}} není ani jednou použita, prosím vás abyste to napravil, jinak bude smazána jako nepoužívaná. Děkuji. S pozdravem --Khamul1 (diskuse) 18. 4. 2019, 11:46 (CEST)

International Association of Currency Affairs[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku International Association of Currency Affairs. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --Jvs 15. 1. 2020, 18:30 (CET)

Dobrý den, věřím, že toto téma bude splňovat všechny podmínku pro dokázání jeho významnosti. Stále pracuji na rozšiřování a přidávání nových informací. Již jsem doplnil několik nezávislých zdrojů. Děkuji a přeji hezký den. Martin819 (diskuse) 16. 1. 2020, 10:31 (CET)

Zablokování robota[editovat zdroj]

Robota jsem krátkodobě zablokoval z několika důvodů:

  1. Nevím, jestli k podobným editacím panuje konsensus, případně jej uveďte ve shrnutí. Osobně je ta ikonka bez dalšího textu nesrozumitelná.
  2. Za druhé, problematické editace, [1], robota je nutné nastavit tak, aby nedělal podobné autoopravy šablon, které se na enwiki vkládají jinak než tady.

Doporučuji kontaktovat kolegu Dvorapu jak s chemickými editacemi, tak s vyladěním robota. Zatím jej prosím zastavte a já jej odblokuji. --OJJ, Diskuse 21. 1. 2020, 12:57 (CET)

Dobrý den, k výhradám:
  1. Potřeba náhrady je zde podle mě zřejmá, jelikož se norma změnila už před poměrně dlouhou dobou a za druhé se jedná v podstatě o změnu symbolů 1:1. Navíc mají všechny stránky kategorii Kategorie:Údržba:Články obsahující staré symboly nebezpečí, která evokuje potřebu výměny Co se týče popisku, tak používám již vytvořenou šablonu. Pokud bude potřeba přidat k symbolu popisek s vysvětlením, stačí změnit šablonu. To však nemá s prací robota už nic společného.
  2. Tohoto jsem si všiml hned při prvním výskytu, již jsem autoopravy vypnul, takže následující změny je již nedělají. Za to se omlouvám, ale mělo by se to týkat jen téhle první změny u které jsem to zpozoroval.
Robot je zastaven a nebudu ho pouštět dokud se nedohodneme jak dál. Martin819 (diskuse) 21. 1. 2020, 13:03 (CET)
Díky OJJovi za ping, nyní k tomu, co se zde stalo:
  1. Pokud si myslíte, že se jedná o výměnu symbolů (a vět) 1:1, tak se šeredně mýlíte. Spolu s novou normou a novými symboly přišla bohužel i redefinice některých symbolů a tak nelze symboly vyměnit 1:1. Pokud by to takto šlo, byl bych to dávno udělal sám a nezakládal údržbovou kategorii.
  2. Symboly GHS mají v infoboxu vlastní parametr, aby se dalo monitorovat, kde všude je ještě potřeba provést aktualizaci. Výměna šablony vám tak nepomůže odebrat údržbovou kategorii ze článku.
  3. Staré symboly lze spíše nahradit novými pomocí PubChemu. Nejen že se tak vyřeší problém se symboly, u nichž definice není 1:1, ale navíc se i u mnoha článků k symbolům doplní zdroj. Už delší dobu se na to s robotem chystám, ale nebudu mít problém, když se toho zhostíte. --Dvorapa (diskuse) 21. 1. 2020, 13:16 (CET)
Děkuju za doplnění informací. Sám jsem si na PubChem udělal kontrolu s pár záznamy a u všech staré a nové označení odpovídalo. Nicméně teď vím, že tomu tak a není a zřejmě jsem při kontrole jenom na takový nenarazil. Pokusím se tedy budoucí změny provést správně. Děkuji Martin819 (diskuse) 21. 1. 2020, 13:45 (CET)

Bot je zastaven, takže jsem odblokoval. OJJ, Diskuse 21. 1. 2020, 13:17 (CET)

Pokračování dikuse na Diksusní stránce uživatele Dvorapa --> Diskuse s wikipedistou:Dvorapa#Bot pro PubChem