Diskuse s wikipedistou:Jimbeem01

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

--Horst (diskuse) 23. 8. 2019, 12:17 (CEST)

Infobox[editovat zdroj]

Infobox patří na začátek článku, nepřesouvejte jej prosím níž. Děkuji. --Marek Koudelka (diskuse) 23. 8. 2019, 13:26 (CEST)

Náhled vám může pomoci[editovat zdroj]

Pro Vaši informaci

Dobrý den, děkuji za Vaše příspěvky. Zároveň Vás však prosím o to, abyste nepoužíval(a) tlačítko Zveřejnit změny po každé drobné editaci. Každá zveřejněná změna se ukládá do historie článku a do seznamu posledních změn, a časté ukládání je tak zbytečně přeplňuje a znepřehledňuje. Hrozí také, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Zveřejněním zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou pustit do dalších úprav, oprav a doplnění článku.

Editujete-li přímo zdrojový text článku (tlačítko „Editovat zdroj“), doporučuje se používat tlačítko Ukázat náhled, které Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, aniž by se úprava uložila. Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, vyplňte do pole Shrnutí editace stručný popis provedených změn a změny zveřejněte.

Podívejte se na historii hesla > https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Daniel_%C5%A0trobl&action=history akademické tituly patří pouze do infoboxu /WP:BIO, infobox bude vždy nahoře. Takto prosím dále nepokračujte, snaha je nejspíš dobrá, ale věřte zkušenějším, že to dělají o kus lépe a o to celkem jde--Horst (diskuse) 23. 8. 2019, 13:47 (CEST)

Jiří Kocourek[editovat zdroj]

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Jiří Kocourek. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --janbery (diskuse) 24. 8. 2019, 15:02 (CEST)