Diskuse s wikipedistou:Flegi

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Zdravím a vítám ve wikipedii. Jedna drobná rada: zkuste prosím více používat tlačítko náhled a méně často ukládat (příliš se pak "zaneřádí" seznam posledních změn a hůř se s ním pracuje). Děkuji a přeju hodně zdaru. --Radouch 19:40, 16. 1. 2005 (UTC)

Pozdravy od sasiku[editovat zdroj]

Ahoj. Tesim se velice krat, ze bude dalsi archeolog v ceske wikipedie. Doufam, ze uz brzo budeme vic. ;-)). Pozdrav prosim vsichni v Brne ode mne, alespon starsi semestry mne znaji, ale jako sasik. Krtek76 10:18, 17. 1. 2005 (UTC)

Aha, otud to je ;-)). Doufam, ze alespon zustanes wikipedista. ;-)). Snad muzes i delat reklamu za to u vas v Brne. Mame dost prostor pro referaty ;-)). Jeste strasne chybi Tesetice, Breclav-Pohansko atd. ... Krtek76 11:10, 17. 1. 2005 (UTC)


de Bruce[editovat zdroj]

Roberta Bruce není Robert Bruce ???

Jo, chybička se vloudí!

podívejte se i na Diskuse:Robert Bruce, -jkb- 14:16, 17. 1. 2005 (UTC)

Slepé články o třech slovech[editovat zdroj]

Buď vítán ve Wikipedii! :-) Těším se na archeologické články. Nicméně si musím hned z kraje postěžovat. Podle mě články ve stylu keramika je lepší ani nezakládat. Odkazy na ně tím zmodrají a ostatní wikipedisté si méně snadno všimnou, že článek víc neexistuje než existuje. Kdyžtak se snaž napsat aspoň pahýl, aspoň dva odstavce, OK? Začni u té keramiky, protože takhle to delší dobu zůstat nemůže. Díky. Mimochodem, na Tvé stránce jsem si dovolil opravit hrubku. ;-)
-- Egg 13:39, 18. 1. 2005 (UTC)

Sorry, ale tři holé věty s pravopisnou hrubkou to moc nevylepšily (keramika). A paleolit i moravský paleolit také nevypadají ani jako slušný pahýl, ach jo. (Zda si moravský paleolit vůbec zaslouží separátní heslo je otázka.) Nemám moc chuť pátrat, kde zakládáš další články, ale prosím, aby ses v tom na chvíli zastavil a zkusil napsat článek pořádný. Inspiruj se na Wikipedie:Nejlepší články a všimni si také stránek Wikipedie:Jak vytvořit článek a Wikipedie:Jak editovat stránku. Vše v dobrém. :)
-- Egg 18:13, 18. 1. 2005 (UTC)

Abych nekřivdil, eneolit už vypadá lépe. :-) Díky. Mimochodem, je dobré, když článek dává smysl i bez kontextu sám o sobě a odkazuje i na oblasti, kam spadá. Tj. mělo by být v úvodní definici řečeno, že jde o označení časového období užívané v archeologii. Abych se Ti tu nevnucoval, pokud bys stál o nějaké rady, jak se ve Wikipedii chytit, použij některý z kontaktů na mé stránce. Měj se bezva.
-- Egg 18:29, 18. 1. 2005 (UTC)

Budu mít také několik připomínek, doufám, že na mě nezanevřete, ale je to v zájmu lepších hesel. Chtěl bych Vás požádat o trochu delší články. Bylo by alespoň dobré takto krátké příspěvky vybavovat šablonou pahýl - příspěvek se pak zařadí automaticky mezi kandidáty na rozšíření. Zkuste také doplňovat mezijazyčné odkazy a kategorii. Připomínámještě, že viz není zkratka, ale sloveso, takže se píše bez tečky. --Postrach 15:52, 30. 1. 2005 (UTC)

Přesouvání stránek[editovat zdroj]

Přesouvání (přejmenování) stránek se zásadně neprovádí tak, že text staré stránky se zkopíruje a vloží do stránky nové, zde se používá funkce přesunout, čímž se přesune navíc i historie stránky a její diskusní stránka - které se v prvním případě prostě ztratí; pod starým názvem se automaticky vytvoří redirect (přesměrování). Nesmí se přitom přesouvat na stránky, které již existují. Děkuji, -jkb- 15:56, 18. 1. 2005 (UTC)

... pokud se nejedná o pouhé přesměrování. -- Vít Zvánovec 16:22, 19. 1. 2005 (UTC)

Prosba[editovat zdroj]

Prosím Vás, mohl by jste mi odpovědět na dotaz na Diskuse:Jan Čapek(husita) Vrba 21:16, 6. 4. 2005 (UTC)

Překlad[editovat zdroj]

Dobrý den, když překládáte, přečtěte si prosím po sobě alespoň jednou výsledné dílo. Jinak mohou vzniknout spojení jako před dnešek nebo na počátkem čtvrtohor. Článek Villafranchien jsem nicméně již upravil. A při překladu z jiných wiki prosím používejte šablonu {{Překlad}}. Děkuji. --Adam Zábranský 15. 1. 2011, 17:24 (UTC)

Drobnosti[editovat zdroj]

Dobrý den, díky za Vaše příspěvky, mám jen 2 malé připomínky. První výskyt názvu článku prosím vždy tučně zvýrazňujte (Wikipedie:Vzhled a styl) a nedělejte prosím mezi sekcemi zbytečné mezery, vynechává se jen jeden řádek. S pozdravem--Jieκeren 16. 1. 2011, 22:59 (UTC)

Albrechtové[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji Vám za první informace v článku Albrechtové. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nedosahuje ani minimální nutné délky. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Jenda H. (diskuse) 22. 9. 2016, 13:04 (CEST)[odpovědět]