Diskuse s wikipedistou:Filip elphee

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Dobrý den, děkujeme Vám za informace v článku Kristýna Freiová. Bohužel není jasné, zda předmět článku splňuje podmínky významnosti či jednoho z doporučení o významnosti lidí, webů, hudby či jiné. Pokuste se prosím text článku ozdrojovat alespoň do té míry, aby nebylo o jeho významnosti pochyb. Jste-li s předmětem článku dostatečně seznámen(a), rozšiřte nebo přepište jej tak, aby bylo zřejmé, proč je významný. Nejlépe toho docílíte, pokud uvedete alespoň dva nezávislé netriviální věrohodné zdroje publikující o předmětu článku. Pokud u článku nelze splnit kritéria významnosti pro zachování na Wikipedii, bude vhodnější takový článek odstranit; tento proces se nazývá Odložené smazání. S pozdravem --Anděl Marek (diskuse) 7. 3. 2019, 16:30 (CET)

Ahoj Marku, děkuji mnohokrát za upozornění. Jsem na Wikipedii nováčkem. Mým cílem bylo vytvořit encyklopedické heslo mladé spisovatelky Kristýna Freiová po vzoru např.: Tomáš Oulík. Doplnil jsem nezávislé reference dle tvé rady. Aktuálně připravuji také web autorky, a proto jsem zatím dal do odkazů alespoň její sociální sítě. Četl jsem trochu v tvých diskuzích a zdá se, že nemáš rád odkazy na Instagram apod. Je to jen tvůj názor nebo to zkrátka na Wikipedii není vhodné? Díky za jakoukoliv pomoc, byl bych nerad, kdyby Wikipedie heslo smazala, protože myslím, že o téhle autorce ještě uslyšíme. Měj se hezky. Filip elphee (diskuse) 9. 3. 2019, 10:52 (CET)
Odpověděl jsem Ti na mé diskuzní stránce :-) --Anděl Marek (diskuse) 11. 3. 2019, 22:45 (CET)

Náhled[editovat zdroj]

Pro Vaši informaci

Dobrý den, děkuji za Vaše příspěvky. Zároveň Vás však prosím o to, abyste nepoužíval(a) tlačítko Zveřejnit změny po každé drobné editaci. Každá zveřejněná změna se ukládá do historie článku a do seznamu posledních změn a časté ukládání je tak zbytečně přeplňuje a znepřehledňuje. Hrozí také, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Zveřejněním zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou pustit do dalších úprav, oprav a doplnění článku.

Editujete-li přímo zdrojový text článku (tlačítko „Editovat zdroj“), doporučuje se používat tlačítko Ukázat náhled, které Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, aniž by se úprava uložila. Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, vyplňte do pole Shrnutí editace stručný popis provedených změn a změny zveřejněte. --janbery (diskuse) 12. 3. 2019, 20:20 (CET)

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Dobrý den, oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text chráněný autorským právem převzatý bez dovolení z webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Kristýna Freiová, a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licencí GFDL a CC-BY-SA 3.0, doložte to prosím e-mailem obsahujícím svolení autora. K Vámi vloženému textu byla vznesena námitka, že se nápadně podobá textu z: https://knihy.abz.cz/prodej/galilejec-1

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceNápověda:Jak vytvořit článek. Díky za pochopení.

--janbery (diskuse) 12. 3. 2019, 20:35 (CET)

--Horst (diskuse) 29. 3. 2019, 15:18 (CET)