Diskuse s wikipedistou:Calid

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Dobrý den, děkuji Vám za informace v článku Luka (Verušičky). Bohužel jeho zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku upravit alespoň do té míry, aby splňoval základní požadavky na vzhled, encyklopedický styl a jazyk článků. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po 14 dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit; tento proces se nazývá odložené smazání. Děkuji za pochopení. --Miraceti 13:39, 10. 12. 2007 (UTC)

Kolonialismus[editovat zdroj]

Díky mnohokrát za překlady a úpravy článků o koloniích, popř. koloniální době. Trošku jsem upravil Wituland (změnil formulaci apod.). Když s některými mými změnami nebudeš souhlasit, napiš mi na mojí dikusní stránku. Jestli máš o kolonialismus jako takový zájem, doporučuju ti podívat se na nově založený Portál:Kolonialismus. Jakákoliv spolupráci je srdečně vítaná :-)

P.S. Ten překlad je vcelku dobrej, akorát nepřekládej každou větu slovo od slova (možná si to nedělal, ale přišlo mi to tak). Doporučuju udělat strojovej překlad, nebo si přečíst celej odstavec a pak ho říct v češtině vlastníma slovama. Každopádně ještě jednou díky moc za rozšiřování Wikipedie (a halvně článků o koloniích :-) ). S pozdravem Mozzan 10:21, 21. 6. 2008 (UTC)

commons:Category:Unidentified location in Karlovy Vary[editovat zdroj]

Vážený kolego, nalezl jsem Vás mezi wikipedisty, kteří mají na své uživatelské stránce uvedeno, že pocházejí z Karlových Var. Pokusil jsem se v projektu Commons popsat a zakategorizovat fotky tohoto města, avšak mnohá nepopsaná místa (vyfocená většinou cizinci) nedokážu určit. Pokud budete mít kdykoliv čas a chuť, můžete se jako místaznalý podívat do kategorie Category:Unidentified location in Karlovy Vary, jestli tam naleznete nějaká známá místa či objekty. Bylo by dobré do popisu doplnit název ulice, případně objektu (a v ideálním případě též zařadit do příslušných kategorií nebo i přidat souřadnice pomocí šablony "location"). --ŠJů 21. 8. 2009, 14:22 (UTC)

Portál Křesťanství[editovat zdroj]

Dobrý den, zdravím Vás na Karlovarsko. Máte-li chuť a sílu, prosím přispějte dle svých možností k tvorbě a udržování portálu Křesťanství. Také můžete:

  • upozornit na svůj nový nebo podstatně rozšířený článek z této oblasti
  • požádat o založení nového článku o některém z křesťanských témat
  • navrhnout některý článek do rubriky Osobnost nebo Článek měsíce

Pokud Vás napadne něco jiného, můžete napsat do portálové diskuse

Zdraví Fagnes 5. 3. 2011, 22:04 (UTC)