Diskuse s wikipedistou:99.239.253.28

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

--MiroslavJosef 2. 9. 2008, 04:27 (UTC)

Náhled[editovat zdroj]

Děkuji za Vaše příspěvky do Wikipedie. Zároveň Vás však prosím o častější používání tlačítka Ukázat náhled. To Vám ukáže, jak bude článek vypadat po Vašich úpravách, ale nic se nezapisuje do historie článku ani do seznamu posledních změn. Stránka posledních změn je pro wikipedisty velmi důležitá, jelikož se na ní zobrazují veškeré změny ve Wikipedii. Při častém ukládání jednoho článku jednou osobou se poslední změnyhistorie článku zbytečně přeplňují a znepřehledňují.

Až budete mít pocit, že jsou Vaše úpravy hotovy, zadejte do pole Shrnutí stručný popis Vámi provedených změn a změny uložte. Uložením zároveň dáváte najevo, že další změny v nejbližších okamžicích neplánujete a že se jiní wikipedisté mohou na článek vrhnout, opravit překlepy či jej doplnit. V případě častého ukládání hrozí riziko, že dojde k tzv. editačnímu konfliktu, tedy stavu, kdy dva wikipedisté editují tentýž článek zároveň. Díky moc za pochopení. --MiroslavJosef 2. 9. 2008, 04:27 (UTC)

Columba[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment na stránce Columba fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. --MiroslavJosef 5. 9. 2008, 05:19 (UTC)

Jan Svoboda[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. --MiroslavJosef 5. 9. 2008, 05:24 (UTC)

Sylvia (časopis)[editovat zdroj]

Děkuji Vám za první informace v článku sylvia (časopis). Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --MiroslavJosef 5. 9. 2008, 05:27 (UTC)

Článek jsem si dovedl mírně rozšířit a upravit. Domnívám se, že se již nejedná o subpahýl. Zkuste to příště podobně: Sylvia (časopis).--Juan de Vojníkov 5. 9. 2008, 06:26 (UTC)

Ústav molekulární genetiky[editovat zdroj]

Dobrý den, je sice hezké, že jste uvedl, nebo uvedla zdroj tohoto článku, ale obávám se, že může jít o porušení autorských práv, proto jsem text odstranil. Uvědomte si, že Wikipedie je dostupná pod licencí GFDL a většinou není možno sem kopírovat text z jiných zdrojů, pokud nejsou pod volnou licencí. Proto to dávám k posouzení. Když se zjistí, že stránky ústavu je možné volně šířit, tak to bude dobré. Když se zjistí pravý opak, stálo by za to najít jejich autora a nechat texty uvolnit pod kombinovanou licencí GFDLxCC přes OTRS.

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text či obrázky chráněné autorským právem převzaté bez dovolení z jiných webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Ústav molekulární genetiky, a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licence GFDL, pošlete o tom e-mail do OTRS.

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceWikipedie:Váš první článek. Díky za pochopení.

--Juan de Vojníkov 5. 9. 2008, 06:12 (UTC)

Registrace[editovat zdroj]

Kokám, že už editujete dlouhou. Možná by jste se mohl/a zaregistrovat, aby jsme nemluvili k číslům.--Juan de Vojníkov 5. 9. 2008, 06:27 (UTC)

Copyvio[editovat zdroj]

MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text či obrázky chráněné autorským právem převzaté bez dovolení z jiných webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Jan Svoboda - virolog, a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licence GFDL, pošlete o tom e-mail do OTRS.

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceWikipedie:Váš první článek. Díky za pochopení.

--Beren 6. 9. 2008, 00:14 (UTC)

Jan Svoboda[editovat zdroj]

Největší český vědec mámít svůj vlastní článek (heslo) - rozhodně se data o něm do Wikipedie nevkládají tak, že někoho jiného z Wikipedie odmažeme nebo zmatláme dvě různé osoby do jednoho článku - je zcela jednoznačně V A N D A L I Z M U S za Vaší strany !! ** To jste fakt tak hloupej ?? ** --MiroslavJosef 6. 9. 2008, 04:15 (UTC)

Podotýkám, že ona IP adresa může být i žena - tak by to chtělo se mírnit ve výrazivu. (resp. i kdyby to žena nebyla.--Juan de Vojníkov 6. 9. 2008, 04:48 (UTC)
A navíc to bylo okopírováno bez použití zdroje, takže to musím nechat posoudit, jestlí se jedná o porušení autorských práv nebo ne:
MOŽNÉ PORUŠENÍ AUTORSKÝCH PRÁV

© Oceňujeme Váš příspěvek, ale bohužel nemůžeme přijmout text či obrázky chráněné autorským právem převzaté bez dovolení z jiných webových stránek či odjinud. Podívejte se, prosíme, na stránku Jan Svoboda (virolog), a pokud jste autorem původního díla nebo máte od autora svolení k dalšímu šíření podle licence GFDL, pošlete o tom e-mail do OTRS.

Užitečné rady o přispívání do Wikipedie a o některých základních pravidlech najdete na stránkách Wikipedie:PrůvodceWikipedie:Váš první článek. Díky za pochopení.

--Juan de Vojníkov 6. 9. 2008, 05:04 (UTC)

Experimenty[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji.--Juan de Vojníkov 6. 9. 2008, 05:13 (UTC)


Subpahýl[editovat zdroj]

Děkuji Vám za první informace v článku Helena Tlaskalová. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --Kacir 30. 11. 2008, 03:14 (UTC)

Děkuji Vám za první informace v článku Blanka Říhová. Bohužel jeho rozsah nebo zpracování zatím nesplňuje požadavky na encyklopedické heslo. Pokuste se prosím text článku rozšířit alespoň do té míry, abychom jej mohli zařadit mezi články k rozšíření. Pokud se nám to ani společnými silami nepodaří, po sedmi dnech se rozhodneme, zda pro udržení kvality Wikipedie není vhodnější takový článek úplně odstranit. Děkuji za pochopení. --Kacir 30. 11. 2008, 03:17 (UTC)