Diskuse s wikipedistou:81.30.245.130

Z Wikipedie, otevřené encyklopedie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

IP adresa 81.30.245.130 Fajn North Music


Egyptské pyramidy[editovat zdroj]

Dobrý den, děkuji, že zkoušíte editovat Wikipedii. Váš experiment na stránce Egyptské pyramidy fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. Faigl.ladislav slovačiny 3. 5. 2011, 17:07 (UTC)


Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--Kacir 26. 9. 2011, 16:31 (UTC)

Achluofobie[editovat zdroj]

Dobrý den, díky, že experimentujete s Wikipedií. Váš experiment fungoval a byl posléze odstraněn. Pokud chcete dále experimentovat, použijte prosím pískoviště, neboť pokusy v článcích jsou obvykle rychle smazány. Pokud se chcete dozvědět něco o přispívání do Wikipedie, podívejte se na stránku Vítejte ve Wikipedii. Děkuji. --Jiekeren (diskuse) 15. 12. 2013, 12:20 (UTC)

Východní fronta (první světová válka)[editovat zdroj]

Pozor! Přestaňte prosím přidávat do Wikipedie nesmysly, je to považováno za vandalismus. Editaci si můžete vyzkoušet na pískovišti. Pokud nepřestanete poškozovat Wikipedii, jako se to stalo v článku Východní fronta (první světová válka), bude vám zablokována možnost editace. Děkuji za pochopení.

--janbery (diskuse) 9. 1. 2019, 19:05 (CET)[odpovědět]